"Вся сутність нашого народу": Харлан пояснила, чому її батьки лишаються в Миколаєві та сплять у підвалі

25 жовтня 2022, 14:00

Фехтувальниця Ольга Харлан у березні вивезла з України до Італії свою сестру та маленького племінника. A от тата і маму поїхати з рідного Миколаєва їй умовити не вдалося.

Чому батьки, попри постійні обстріли російських загарбників, вирішили залишатися вдома, як переживає війну сама Оля та її бойфренд Луїджі Cамеле, і чому вони поки вирішили відкласти народження спільної дитини, спортсменка розповіла "ЖВЛ".

 
Сестра та племінник Олі зараз із нею в Італії, але батьки лишаються в Україні
фото з instagram харлан

"Із початку квітня вони сплять у підвалі нашого будинку, і по сей день. Вони там уже обжилися... Всі ці місяці я їх умовляла, я сварилася з ними багато і плакала, і істерила, але потім зрозуміла, що не хочуть. Із цим жити дуже важко", - зізналася Харлан.


"Їм краще зараз спати в підвалах, ніж день не в себе вдома. Це - вся сутність нашого народу, тому що ми дуже хочемо жити там, де ми є, там, де наша сім'я, де наш дім", - наголосила вона.

По сестру та її сина Тимофія Оля на початку війни приїжджала до Чернівців і мала півгодини на те, щоби обійняти тата і маму. Племінник, якому зараз рік і сім місяців, уже потроху розуміє італійську, і з тітчиним хлопцем Луїджі вони - найкращі друзі.

 
Луїджі прикипів до маленького Тимофія
фото з instagram самеле

Фехтувальник, в яким Харлан разом уже чотири роки, дуже її підтримує.

"На нього ця війна теж вплинула дуже сильно, він теж переживає це, бо він бачить мене і мені дозволяє бути закритою, в якісь моменти з поганим настроєм. Він розуміє це, він дуже підтримує Україну, і не знаю, коли він наступний раз туди попаде, але дуже хоче", - поділилася вона.

Із початку війни Ольга працює з психологом. Спортсменка не приховує, що їй дуже важко. В день, коли росія обстріляла ракетами Київ, Харлан розплакалася перед тренуванням, і тренер навіть запропонував їй піти додому.

"Я сказала: "Ні". Ці сволоти ніяк не можуть мене зупинити навіть у тому, що я дуже сильно люблю. Я не хочу їм давати, щоби вони зламали мене настільки, щоби я не змогла тренуватись чи прийшла додому і почала плакати. Я в такі моменти думаю про наших воїнів, якщо чесно, які це все бачать і знають, що їм не треба зупинятись", - підкреслила вона.

 

Ольга та Луїджі, який дуже любить дітей, мріють стати батьками. Але в найближчі кілька років.

"Зараз такий час - і змагання, і спорт, і Олімпіада в 2024-му році, тому зараз іще не час для цього. І я розумію, що навіть якби це було зараз, це було би дуже важко. На одну секунду я почала це уявляти собі, і я не розумію, як я була б, в якому стані я б тут була", - зазначила 32-річна Харлан.

Нагадаємо, в 2021-му році Ольга показала коханому Київ та Одесу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Харлан розказала, чи планує переїхати до Італії, а її бойфренд - про ідеальне побачення на дивані

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів