Дружину Арестовича дратувало його лежання на дивані, а він покликав її заміж у під'їзді

9 листопада 2022, 17:44

Дружина позаштатного радника голови ОП Олексія Арестовича, Анастасія розказала, наскільки швидко після початку їхніх стосунків отримала пропозицію руки та серця. А ще зізналася, що дратувало її в коханому.

Про їхнє з Олексієм сімейне життя і про те, чого немає в їхньому холодильнику, Анастасія говорила з Анною Олицькою.

Як пригадала жінка, Арестович у день знайомства взяв бика за роги та запропонував їй роман.


"Не було планів виходити заміж точно. І не було навіть планів серйозних стосунків, бо саме закінчилися мої попередні стосунки. Коли ми зустрілися, все дуже різко змінилося, тому що це вже було серйозно. З першої нашої зустрічі було зрозуміло, що це вже таки серйозно", - поділилася вона.

Пропозиція руки та серця не забарилася.

"Через якийсь час, може, через тижні два, це було в під'їзді, біля моїх дверей, Олексій став на коліно і зробив пропозицію... Але він досі робить мені пропозиції, щоразу. От я якось красиво одягнуся, він може сказати: "Ти вийдеш за мене заміж?", - розказала Настя.

Зі слів Арестович, на початку стосунків їй не подобалася одна чоловікова риса, але її ставлення до цього змінилася.

 
Олексій не припиняє кликати кохану заміж

"Мене перший час дратувала його легкість, тому що я не така легка на підйом людина, мені треба багатьох умов дотриматися, все має бути за розкладом. Олексій - він дуже легко змінює напрямок... Коли ми лише починали зустрічатися, мене вражало, що він може лежати на дивані в розпал робочого дня і читати. Мене дивувало це, тому що в мене весь час мав бути чітко зайнятий. Я лежала поруч і мені було дискомфортно, бо там за вікном іде життя, а ти тут лежиш на дивані", - пояснила вона.

"Я пам'ятаю, наскільки сильно він зупинив мій поспіх, коли ти весь час кудись біжиш. Дуже сильно загальмував мене, я, звісно, зараз у цьому сенсі інша людина. Я хочу згадати недолік - і згадую лише достоїнства", - зазначила жінка.

"М'ясо він замовляє в ресторані, якщо кортить. Молочка - у нас обох непереносимість. В нього минув весняний полліноз, це стало зрозуміло, коли майже рік ми не пили нічого молочного", - похвалилася Анастасія.

 
Подружжя виховує спільного сина Сашка

Арестович відповіла на часте запитання, як її чоловік змінився під час війни.

"Він не змінюється. Так, він став більш такою людинолюбною людиною. Він в принципі завжди добре ставиться до людей. Але я просто бачу зараз, яка злість, ненависть ллється по відношенню до всіх росіян - він допомагає людям не ставати на цю слизьку доріжку ненависті... Тому що все це - дуже руйнівні емоції, які, передусім, впливають на самих людей і, на жаль, жодним чином не відображаються на росії та на росіянах, на армії російській", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше Анастасія пояснювала, як вона ставиться до шанувальниць свого коханого.

Фото з Instagram Анастасії та Олексія Арестовичів

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Арестович розповів, скільки заробляє під час війни та які стосунки у його дружини з двома попередніми

Арестович показався в обіймах Залужного. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів