"Вражає 1 людину на мільйон": Селін Діон повідомила, що в неї виявили невиліковну хворобу

8 грудня 2022, 14:30

Канадська співачка Селін Діон поділилася з шанувальниками тяжкою новиною. В 54-річної зірки виявили рідкісне неврологічне захворювання, яке має назву синдром ригідної людини.

В хворих, вражених цією недугою, поступово прогресує скутість м'язів, доки людина не втрачає здатності рухатися та розмовляти. Ліків від цієї хвороби не існує, можна лише загальмувати її розвиток.

Емоційне звернення Діон зробила у своєму Instagram, наголосивши, що завжди була "відкритою книгою" і тепер готова розповісти правду про те, що з нею відбувається.

 
Селін вирішила особисто звернутися до своїх шанувальників

"Нещодавно в мене діагностували дуже рідкісний неврологічний розлад, який зветься синдром ригідної людини та який вражає одну людину на мільйон", - повідомила Селін.

"Ми досі вивчаємо це рідкісне захворювання, тепер ми знаємо, що спричиняє всі ті спазми, які в мене бувають", - сказала зірка.

Вона запевнила, що з нею працює чудова команда лікарів та фізіотерапевт. Але, попри те, як сильно Діон сумує за своїми фанами, розпочати свій запланований тур у лютому 2023-го вона не в змозі.

"На жаль, ці спазми впливають на кожен аспект мого повсякденного життя, спричиняючи труднощі, коли я ходжу, та не даючи мені використовувати мої голосові зв'язки, щоби співати так, як я звикла", - пояснила Діон.

Артистка хоче зосередитися на своєму здоров'ї та обіцяє докласти всіх зусиль, щоби їй стало ліпше. Її тур поки що переноситься на 2024-ий рік.

Нагадаємо, в 2016-му році рак забрав життя коханого чоловіка Діон, Рене Анджеліла. В подружжя є троє спільних синів. Молодшим, двійнятам Нельсону та Едді зараз 12 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Селін Діон про покійного чоловіка: Я довіку за ним тужитиму

Селін Діон прокоментувала свою худорлявість та заявила, що закохана

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів