"Він - найкрасивіший чоловік": наречена Роналду в глянці розказала про їхнє кохання з першого погляду

20 грудня 2022, 16:15

Наречена португальського футболіста Кріштіану Роналду Джорджина Родрігес стала героїнею січневого номеру іспанського Elle. У інтерв'ю красуня говорила про те, як вони з ним закохалися з першого погляду, і про те, чи змінили її багатство та слава.

Джорджина зізналася, що цей рік, коли вони з Кріштіану втратили свого сина, став найважчим у її житті.

 
28-річна Джорджина в іспанському глянці
Фото з Instagram та сайту ELLE España

Саме інтерв'ю, яке записувалося в листопаді, Родрігес давала теж у непростий для себе момент. Її молодша донька, Белла Есмеральда саме перебувала в лікарні через складний перебіг ГРВІ.


"Єдине, чого мені хочеться, це бути з моїм дівчатоньком у лікарні", - зізналася Джіо.

Зі слів жінки, її життя набагато простіше, ніж уявляють собі люди. І якісь скандальні речі, які можна знайти про неї в гуглі - неправда.

"Ми з Кріштіану закохалися одне в одного з першого погляду, коли я його вперше побачила, час зупинився. Я ніколи не зустрічала такого статечного, такого уважного чоловіка... Він - найкрасивіший чоловік, якого колись бачили мої очі", - поділилася Джорджина.

 
То було кохання з першого погляду

Родрігес вважає себе феміністкою. Але 95% її критиків у Instagram - це жінки, і той факт, що вона - наречена Роналду, нерідко намагаються використати, щоби образити її. Родрігес досі остаточно не призвичаїлася до реакцій, які вона викликає в людей.

"Безперечно, мої з ним стосунки дозволили мені здійснити багато моїх мрій, але завжди, як до нашого знайомства, так і після нього, я вкладала скільки ж пристрасті у все, що я робила... Коли працювала прибиральницею, продавчинею або моделлю", - запевнила Джіо.

 
Родрігес та Роналду познайомилися в модному бутіку, де працювала дівчина

"Я лишилася та сама! Слава забрала в мене свободу, яку я мала, коли мене ніхто не знав, але також дала мені речі, яких я ніколи не змогла би без неї досягти... міжнародні парадні хідники, обкладинки журналів, кампейни... Це сон, який став реальністю... Коли в мене не було нічого, мені потрібна була лише любов моєї сім'ї, а тепер, коли в мене є все, я ще більше ціную це оточення, яке завжди про мене дбало", - сказала вона.

 

Також Джорджина поділилася своїми думками про красу. Вона вважає, що головне - це краса душі, яка залишається з людиною назавжди.

"Нас постійно судять за нашою зовнішністю. Я завжди кажу: я піклуюся про себе, бо хочу добре почуватися і добре виглядати, але це завжди має відношення до здоров'я. Так само, як ми піклуємося про природу, як піклуємося про наших матерів, про наших дітей... маємо піклуватися і про себе. Я піклуюся, бо хочу прожити багато років, бо хочу побачити, як ростуть мої діти, бо хочу продовжити насолоджуватися життям і мені байдуже, чи буде це з одним додатковим кіло", - зазначила красуня.

 
 
 

Як відомо, Родрігес та Роналду заручилися ще в 2018-му році, але до вівтаря поки не дійшли.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Мої королеви": наречена Роналду в мережі помилувалася їхніми доньками

Жінка-скарб: наречена Роналду в Катарі вигуляла прикрас на понад $2 мільйони

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів