Ніколи не плакала та брехала собі: Юрушева згадала, якою була до війни, та показала свою іншу версію

27 грудня 2022, 12:58

Власниця готельного бізнесу в Києві Єлизавета Юрушева, яка нині з дітьми мешкає у Мілані, поділилася спостереженнями щодо власних змін.

Багатодітна мати зізналася, що днями передивлялася фото в своєму Instagram та усвідомила, що не впізнає ту дівчинку.

Юрушева зрозуміла, що за період війни стала абсолютно іншою, про що і написала в пості, який доповнила свіжими фото на тлі Міланського собору.

"Нещодавно чисто випадково вирішила переглянути свою стрічку тут в Інстаграмі. Якось дуже захопилась процесом і передивилась напевно останні роки три. І знаєте, що я весь цей час собі повторювала, точніше не так – я запитувала себе: Хто ця дівчина? Я намагалась згадати, про що я тоді думала, які я мала плани, мрії? Це взагалі якась інша людина на фото. І знаєте, я згадала про що я думала тоді.


 
Ці фото Єлизавета зробила вже у Мілані під час війни

Я думала, що я ніколи не зможу жити без роботи, це був мій кисень! А виявилось, що робота – це лише частина мого життя, і через два місяці буде рік, як я активно не працюю. Ця дівчинка на фото думала, що її серце не здатне на ненависть, а виявилось, воно може ненавидіти не те шо людину, а цілу націю!

Ця дівчинка там на фото майже ніколи не плакала, бо вважала шо з емоціями треба боротися, а виявилось, шо вона може плакати беззвучно, щоб не розбудити поруч дітей, а плакати від фото або новин вже стало рутиною. А ще та дівчинка на фото собі брехала, коли думала що завжди буде поступати так, як говорить сердце, але виявилось, шо так можна не завжди, бо зараз кожна клітина мого серця хоче додому, до рідних, до улюбленого міста, але материнська сторона виявляється сильнішою за мої особисті бажання та почуття.

 
Два місяці тому Юрушева наважилася перейти на українську мову

Дуже багато відмінностей зараз знаходжу з тією дівчинкою на фото 1,2,3 роки назад, бо цей рік перевернув абсолютно все в моїй голові. Сьогодні я абсолютно інша версія себе. Не гірша, не краща, але зовсім нова. Зараз я чітко розумію що можу, а що ні, що я насправді хочу. Сьогодні я точно розумію хто я, бо цього року я дізналась про всі свої мінуси, страхи – ВСЕ!

Чи стану я колись такою, як колись? Ні, вже ніколи, це неможливо. Цей рік змінив мене, мою країну та людей. Це шрам, який я носитиму на собі все життя. Але цей рік однозначно зробив мене сильнішою і одночасно наповнив моє серце любов‘ю, яку мені подарувала наша маленька дівчинка, яка освітила моє життя навіть під час війни.

 

Але сьогодні я розумію що дещо залишилось в мені незмінним – це любов. Любов до дітей, родини, народу, до життя, до людей, до Бога. Я все ще вірю, що любов перемагає все! А Україна – це тотальна любов, бо в кожного українця величезне серце, тому 2023 буде роком перемоги💙💛", - написала Юрушева.

 
Нещодавно Ліза розказувала, чи бачиться з чоловіком Олександром Скічком під час війни

Нагадаємо, у квітні Юрушева народила дочку Аню у Відні. Після цього вона разом із трьома дітьми переїхала до Італії, де живе досі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Аж мурашки по тілу": Юрушева у патріотичній кофтинці поділилася враженнями від української мови

"Складна робота": Юрушева поділилися враженнями від багатодітного батьківства

"Ніщо не замінить дім": Юрушева пояснила, чому вирішила залишитися в Італії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів