Зібров розповів про зарплатню доньки, розрив дружби з Повалій і за що вдячний першій дружині

9 січня 2023, 15:15

Співак Павло Зібров похвалився своєю донькою Діаною, яка є важливою частиною родинного творчого бізнесу та отримує від нього зарплатню. Артист пожартував, що навіть не може тепер сказати, хто є головнішим, вона чи дружина Марина.

Про подальшу долю російськомовних пісень у своєму репертуарі й розрив багаторічної дружби з Таїсією Повалій та Ігорем Ліхутою Павло Миколайович говорив у новому випуску проєкту СТБ "Як ти?".

"У неї сім спеціальностей: вона (Діана) і візажист, соцмережі веде, вона молодець, вона працює 24 години на добу. Я розумію, що так, як вона віддає батькові й нашій справі, не віддасть ніхто. Вона отримує зарплатню в тата, в нас все по-чесному, а що, вона має працювати за бублик?", - зазначив він.

 
25-річна Діана в зіркового тата працює "не за бублик"
фото з instagram зіброва

Зі слів артиста, донька та її коханий Андрій разом уже шість років. Після перемоги пара нарешті зіграє весілля своєї мрії.

"Так піти і розписатися - воно непотрібно. Все-таки, вона дівчинка достойна надіти плаття, надіти фату, щоби були гості... У них усе добре, в них все класно, вони люблять одне одного, кожен день разом", - поділився артист.

Як відомо, для самого Зіброва щасливим став другий шлюб. Співак навіть публічно подякував своїй першій дружині Тетяні - за те, що закохалася в іншого, бо інакше він не зустрів би Марину.

"Не знайшов би Марину - не був би Павлом Зібровим, тим, яким я став. Тому що це моя друга половинка, ми дивимось, ми дихаємо в одну сторону, наші серця в одну сторону, помисли, відпочинок, побут, все ми разом. Коли я виходжу з дому, вона ретельно на мене дивиться: які мешти, що я надів, чи розчесаний, поголений - ну ясно, вона прекрасний стиліст", - похвалився Павло Миколайович, який до своїх легендарних вусів не підпускає нікого крім дружини й доньки.

 
У 2019-му пара відзначила 25-річчя шлюбу та повторила своє весілля

Як розказав артист, його дружба з Повалій та Ліхутою зійшла нанівець іще до початку повномасштабної війни.

"Дружили 28 років. Але після 2014-го стосунки пішли вниз. Ми зрозуміли, що вони там сидять, на всіх концертах працюють. Риторика не дуже гарна про Україну... А 9-го травня, концерт з "Кремльовки", де сидять у погонах всі генерали, полковники, і Тая виходить співати пісню "Рідна мати моя". У мене сльози на очах і ком в горлі. Думаю: "Що ж ти робиш?". Ну, сказала б уже, що пальчик зламався чи горлечко захворіло. Збреши, але не роби цього. Це ж дивиться увесь світ", - обурився Зібров.

"Після цього, де тільки була така можливість, я почав писати і Ліхуті, і Таї Повалій. Ніхто нічого не відповідав, але де тільки міг, я їх "мочив". Зараз я втомився і більше не хочу називати їхні прізвища", - додав він.

 
Із Повалій та Ліхутою артиста поєднувала багаторічна дружба

"Російським артистам – Лепсу, Кіркорову, Баскову – відмінили концерти по всьому світу. Вони нарешті сидять у себе в облозі. А у Повалій залишився паспорт України, яку вони ненавидять. Їдуть собі у Відень, та куди завгодно! Їх пропускають, дають квитки. І одразу стають "українцями", "патріотами"… Ось за це мені шкода. Якби у них ще паспорти забрати, щоб нічого їм не нагадувало про Україну, яка їм дала все, і мама, і земля це, і славу", - наголосив виконавець.

Після 2014-го року в репертуарі Зіброва залишалося лише дві пісні російською, зокрема "Женщина любимая". Але більше він її не співає.

"Мені не те що соромно... Ну от "раз" - і перекрило мене, всьо", - сказав він.

Одначе шанувальникам Павлі Миколайовича не варто засмучуватися: як анонсував артист, дуже скоро улюблений хіт залунає українською.

 
Спойлер від Зіброва: замість "женщина любимая" в приспіві будуть слова "ти моя коханая"

Як буде потреба, Зібров готовий особисто боронити свій дім від російських загарбників.

"Якщо дійде до моєї оселі, до моєї хати, в моє село зайдуть, то я буду брати вже не пісню тоді, до них виходити, ясно, що я буду пляшки брати з коктейлем молотова. Буду їх бити. Душити", - запевнив він.

Співак поділився подробицями того, що коїли росіяни в домі його колеги Ірини Білик під час окупації. Виявляється, за наругою над її оселею артистка спостерігала особисто.

"Вона в камери, по дистанційці вивилася, що в неї там буряти живуть, цілий взвод.Усе розкурочили, що тільки можна було, повиривали. Дивилася навіть, як вони вбиралися в ці (її) вбрання і ходили там, на стіл залазили, танцювали, гуділи... В неї басейнчик такий внутрішній невеличкий - вони там постірушки робили в тому басейні", - розказав Зібров.

Нагадаємо, раніше Павло Миколайович розповідав, чому вважає остаточно "втраченими" всіх пересічних громадян країни-агресора, зокрема й власних тамтешніх родичів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Іноді хочеться його вбити": жінка Зіброва розказала, чому вони сплять у різних кімнатах

"Полякова, чуєш мене?": Зібров відреагував на мовний скандал, а Повалій запропонував дати "народну артистку кремля"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів