"Дещо почав здавати": Положинський через 8 місяців у війську розповів, чому не стане офіцером

16 січня 2023, 15:15

50-річний музикант Олександр Положинський зізнався, що його перевели в інший підрозділ та що із бажанням стати офіцером йому доведеться розпрощатися.

Так сталося через те, що моральний і фізичний стан захисника погіршилися після 8 місяців служби. Але він запевнив, що заради виконання нових обов'язків зробить усе можливе.

Про це він написав у пості на Facebook.

"8 місяців я у війську. Зовсім небагато за військовою шкалою, ціла вічність за цивільним мірилом. 8 місяців роботи над собою, навчань, надій, розчарувань, здобутків, відкриттів, знайомств із новим та новими. На жаль, десь через пів року почало потрохи здавати здоров‘я. Проявилися якісь нові болячки, загострилися старі. Не те, щоби я зовсім посипався, але дещо почав здавати", - зізнавсяСашко.


 
Положинський підписав контракт з ЗСУ ще 16-го лютого 2022

"На даний момент фізичний і, як наслідок, моральний стани терпимі, але далеко не ідеальні. Питання, чи є шанс стати офіцером і приносити більше користі, здається, отримало остаточну заперечну відповідь.
Занадто старий. Не біда. Але хотілося. 🙂 Не так прикро, що нема шансів стати офіцером, як усвідомлення того, що мій потенціал людини, здатної приносити більше користі на іншій посаді, помітний лише мені. А може його насправді немає? А може просто такої посади не існує? :)))", - розмірковує музикант.

 
У серпні минулого року Олександр розказував, чому не рветься в бій
фото з facebook

"Наразі мене перевели в інший підрозділ в межах нашої новоствореної 47 бригади. Ще не знаю повного обсягу своїх обов‘язків, але вже розумію, що займатимуся чимось більш схожим на те, чим займався до ЗСУ. Що ж - цісарю цісареве. 🙂 Бригада активно доукомлектовується, доозброюється і злагоджується. Хлопці рвуться на фронт і вже видно багато ознак того, що недовго їм чекати. Чи потраплю на фронт я - поняття не маю.

Але поки, будь ласка, не кажіть мені, що я герой чи захисник. Бо так не є (хоч мені часто таке кажуть). Але як прийде наказ - зроблю все можливе, щоб його виконати", - запевнив Положинський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не став героєм": Положинський зізнався, чи вбивав ворогів за півроку служби в ЗСУ

"Тут важкий безперервний бій": Положинський представив щемливу композицію, яку написав на фронті

Положинський підбив підсумки своїх 3 місяців у ЗСУ та відповів на закиди про "зірковий" статус

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів