"Мені 50. І я - солдат ЗСУ": Положинський у свій ювілей поділився роздумами про війну, минуле та мрії на майбутнє

28 травня 2022, 16:20

Музикант Олександр Положинський своє 50-річчя святкує в лавах ЗСУ, боронячи країну від російської навали.

Своїми почуттями, підсумками минулого та сподіваннями на майбутнє ювіляр поділився у Instagram.

"Сьогодні мені виповнюється 50 років. І самому в це важко повірити. Я люблю поіронізувати з приводу свого віку, але зараз жодної іронії щодо цього чомусь не проситься. Ну, 50 - та й 50. Не 150, зрештою. 50 - це багато. 50 - це достобіса. Це пів століття. Це два покоління. Багатьох моїх однолітків уже немає. Багато прекрасних людей до 50 не дотягнули, не дожили. А я дожив. Так в мене склалося. І я маю стійкий намір жити далі", - написав він.

 
Положинському виповнилося 50

"50 - це дуже мало. Ще стільки не зробив, не досяг, не здійснив. Не створив. Не отримав. Не віддав.В мене багато планів - життєвих і творчих. В мене багато бажань і мрій. А от скільки в мене років лишилося - того я не знаю. Скільки вийде. Може років. А може місяців. Чи днів. Чи навіть - чого би, правду кажучи, не хотілося - годин", - зізнався музикант.

Зі слів Положинського, кілька днів тому зозуля накувала йому ще 36 років. І хоча артист не надто вірить у "зозулясті" прогнози, має змогу перевірити.

"Мені 50. І я - солдат ЗСУ, стрілець 47-го окремого батальйону. В мене є форма і автомат. В мене є командири і товариші по зброї. В мене є багато нових обов’язків і трошки менше колишніх прав. Поки що я не дуже хороший солдат, але щодня я стараюся стати кращим. І стану. Можливо, навіть офіцером. Колись. Як мріяв колись", - зазначив Сашко.

"В мене були хороші 50 років життя. Насичені, яскраві, емоційні, плідні. Хай і далі будуть не гірші. Святкування буде зовсім не таким, якого мені хотілося і яке колись планувалося. Але це не головне. Головне - Перемога і Мир після неї", - додав він.

Нагадаємо, контракт із ЗСУ екслідер гурту "Тартак" підписав іще до війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зірка "Перших ластівок", який воює в ЗСУ, побрався з коханою. ФОТО

YARMAK показався на навчаннях ЗСУ та пошкодував, що до війни ігнорував зброю. ВІДЕО

"Маю пережити цей досвід на батьківщині": Барських розповів, чому пішов до ЗСУ та як вивозив маму із Херсона

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів