Харизма від Марса, слава від Юпітера та головний козир: гороскоп для іменинника Зеленського від Вольнової

25 січня 2023, 17:30

У День народження нашого президента я подивилася його гороскоп, щоби дізнатися, як на небі зійшлися зірки.

Юпітер у першому домі гороскопу Зеленського наділяє його славою та амбіціями. Він - локомотив, якому під силу вивезти на собі будь-яку ситуацію, якою складною вона б не була.

Марс у царственному знаку Лева наділяє його яскравістю, харизмою, вмінням переконувати і підкорювати публіку за допомогою інтонації і тембру голосу. Він магнетично привабливий.

 
Президентові виповнилося 45
фото з instagram першої леді зеленської

Незважаючи на те, що він має нотки диктатора, Зеленський вміє підлаштуватися під обставини і проявити гнучкість. Він може вичекати деякий час, не втрачаючи контроль над ситуацією.

Гроші можуть приходити до нього через спілкування та виступи. Спочатку він заробляв їх концертами для себе, тепер заробляє виступами у Конгресі США та інших міжнародних організаціях для країни.

Місяць у Раку дає Зеленському реалізацію через близьке коло спілкування. Причому він обирає людей в команду не за професійними якостями, а за своєю симпатією.

 

І тут найцікавіше: парс Фортуни, який символізує характер багатства людини, приносить Зеленському його дружина Олена. Вона служить йому тією самою батарейкою, від якої він підзаряжається. Вона його щит, його гавань, де він, Вова, може трішки віддихатися та прийти до тями. Вона володіє відданістю, інтелектом і гострим розумом, що робить їх одним цілим. Це і є його головний козир, який випав йому в житті.

Ваша Світлана Вольнова.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ніхто не готує мені сніданки": реакція першої леді на ці слова Зеленського стала мемом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів