"Був засранцем": Кутчер згадав шлюб із Мур та зізнався, чому заборонив собі наркотики

1 лютого 2023, 15:10

Американський актор Ештон Кутчер зізнався, що розлучення з першою дружиною, Демі Мур змусило його почуватися невдахою. Він визнає, що поводився в тому шлюбі не найкращим чином.

Зі слів Ештона, коли ЗМІ стало відомо про його роман зі старшою на 15 років кінозіркою, його життя змінилося. І почасти він сам провокував таблоїди, коментуючи у Twitter заголовки новин про них із Мур тощо.

Про це, а ще про відмову від наркотиків, свою хворобу та реакцію на скандальні мемуари колишньої 44-річний Кутчер розказав у інтерв'ю Esquire.

 
Кутчер і Мур прожили у шлюбі шість років

"Мені було 26 і я ніс на собі відповідальність за 8-річку, 10-річку та 12-річку. Так у віці за 20 почуваються ті, хто став батьками в підлітковому віці", - пригадав актор період, коли він був вітчимом для Таллули, Скаут і Румер, із якими досі підтримує зв'язок.

Втрата їхньої з Демі ненародженої дочки стала сильним ударом для Ештона.

"Втратити дитину, яка, ти думаєш, у тебе буде, бути так близько до думки, що в тебе буде дитя, це дуже, дуже боляче", - поділився він.

"Я люблю дітей. Я би не одружився з жінкою з трьома дітьми, якби не любив дітей... Якою би не була причина, я мав пережити той досвід", - сказав Кутчер.

 
Ештон і Демі, 2011-ий рік
фото getty images

Розлучення з Мур і те, що головною причиною стали його зради, дуже вдарило по репутації Кутчера та по його самооцінці.

"Ніщо не змушує тебе почуватися більшим невдахою, ніж розлучення. Розлучення - це як повна бл*дь невдача. Ти не впорався зі шлюбом", - пояснив він.

 
У подружжя була 15-річна різниця у віці

"Подвиги" Ештона обговорювалися в акторських колах, і навіть його на той момент просто подруга Міла Куніс висказала йому, що про нього думає.

"Ти був засранцем. Так, ти був засранцем добрячих роки два", - сказала акторка, стосунки з якою в Ештона почалися вже задовго після розриву з Демі.

Актор не приховує, що його дуже "вибісив" вчинок Мур, яка у 2019-му році випустила мемуари, де розказала деякі дуже особисті речі про них двох.

"Преса нарешті облишила мене, мою дружину, моє життя і мою родину. А наступного дня вони (папараці) вже біля школи моїх дітей", - зазначив він.

 

Також Ештон торкнувся теми аутоімунного захворювання, яке переніс у 2019-му. Зі слів актора, все почалося зі страшної мігрені, яка не минала впродовж двох тижнів та змусила його звернутися по допомогу. Діагноз йому поставили швидко, але стан погіршувався: Кутчер став погано бачити і чути, а запаморочення було таким сильним, що якось він сім днів провів горілиць у лікарняному ліжку.

View this post on Instagram

A post shared by Esquire (@esquire)

До слова, про свою хворобу він не планував розказувати публічно. Під час зйомок у програмі "Running Wild with Bear Grylls: The Challenge" Ештон вважав, що це розмова оff-the-record та просив ведучого не розголошувати цієї інформації.

Попри свою бурхливу юність, коли він полюбляв вечірки з алкоголем і травичкою, зараз Кутчер живе спокійним життям сімейного чоловіка і батька. Він наголосив, що не вживав наркотиків уже десять років, за винятком одного випадку, коли скуштував льодяник із ТГК - тетрагідроканабінолом, головним психоактивним компонентом канабісу, на весіллі друга в Італії.

"Те лайно зайшло недобре", - зізнався Кутчер.

Зі слів актора, незадовго до того він переніс вазектомію. І після льодяника Ештонові стало здаватися, ніби він втратив чутливість нижче пояса. Актор не міг знайти дорогу до своєї кімнати, а згодом переконав себе, що вони з Мілою збанкрутували. Він був у цілковитій паніці.

"Наступного дня я усвідомив, що дійшов до крапки. Тієї хвилини, коли траву легалізували в Каліфорнії, мені її заборонили", - підсумував він.

View this post on Instagram

A post shared by Esquire (@esquire)

Як відомо, Ештон і Міла виховують 8-річну доньку Ваятт і 6-річного сина Дімітрія. Акторка розповідала, як під час війни її донька відреагувала на те, що має українське коріння.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Демі Мур зізналася, що її шлюб із Кутчером зруйнував секс утрьох

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів