"Відчуваєш себе молодшим": Дурнєв розказав, які дівчата йому подобаються і як він ставиться до Астаф'євої

8 лютого 2023, 13:00

Блогер Олексій Дурнєв поділився подробицями особистого життя і розказав, як проводить час на самоті.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній він також розповів, в яких стосунках перебуває зі співачкою і волонтеркою Дашею Астаф'євою та коли востаннє зізнавався в коханні.

"Вона мені дуже приємна, так. Вона мені подобається. І як жінка, і як друг. Я її знаю дуже давно, і в певні періоди в неї не було хлопців, але я все одно до неї не залицявся, тож...

Ну, не знаю, ні, ну, вона мені більше подобається як друг. Але цицьки класні", - прокоментував він.


 

За словами Олексія, він довгий час не зізнавався в коханні.

"Я взагалі не знаю, чи можу відчувати це почуття вже, бо я досить дорослий для цього. Можу закохатись, там, на тиждень... Я не впевнений, що то була любов. Це просто щось таке, ну, щось відбувалось", - зазначив Дурнєв.

 

Відповів холостяк і на запитання, чи ображала його жінка.

"Думаю, що так: і чоловіки, і жінки. Всі усіх ображали, - це ж нормально. Мене не зраджували. Я пригадую, що саме мене ображало в той момент, і, мені здається, що це просто мій погляд на ту ситуацію якийсь незрілий був. Зараз я б поставився до цього інакше", - запевнив блогер.

Олексій також розповів, чи знецінює жінок і прихильниць через свою популярність.

"Мені здається, є щось таке. Бо, коли ти виборюєш увагу чиюсь, то цінуєш її більше. Але, коли я все це аналізую, від цього складно відмовитися взагалі (від такої уваги і такого ставлення).

Коли я розумію, що це є певною проблемою, мені здається, що вихід з цього допоможе знайти справжнє кохання", - поділився він.

 

А ще чоловік розказав, які дівчата можуть його зацікавити.

"Мені більше подобаються молодші дівчата (років 25-26). Ти ж так відчуваєш себе молодшим, в тому числі. Це приємно. Може і є така потреба. Я про це не думав. Я щось такого не пригадаю, щоб я, наприклад, зацікавився жінкою свого віку, скажімо. Окрім Даші, звісно. Даша особлива", - зізнався він з посмішкою на обличчі.

 

За словами Дурнєва, він більше полюбляє проводити час на самоті, а не в гучних компаніях.

"В мене дуже класно все, як ти кажеш, облаштовано вдома. У мене є колекція платівок, класний програвач. Я собі вмикаю музику будь-яку. Останнім часом переслуховую Portishead.

Можу й випити, але не сильно. Горілку. Ну, типу, іду собі наливаю чарочку горілки, випиваю. Закусую і йду собі... Слухати музичку", - розказав Олексій.

Нагадаємо, раніше Дурнєв дав пораду парам, які після початку війни зіштовхнулися із кризою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дурнєв висміяв істерики та скиглення "російських колег"

Дурнєв закликав підтримати російськомовних, які переходять на українську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів