"Плюс 10 кіло - мінус 10 кіло": Апанасенко розказала про харчові зриви та чи робила пластику

8 лютого 2023, 18:16

"Міс Україна Всесвіт"-2022 Вікторія Апанасенко зізналася, що у юному віці була в ненайкращих стосунках із їжею та власним тілом, через що мордувала себе нездоровими дієтами та переживала значні коливання ваги.

Як харчується Віка зараз та чи змінювала вона щось у своїй зовнішності за допомогою пластики, красуня розповіла у інтерв'ю Анні Олицькій.

 
Апанасенко колись боролася з зайвою, як їй здавалося, вагою
фото з instagram апанасенко

"Я була фігуристою дівчинкою, в мене навіть були періоди конкурсів краси, коли ти сидиш на жорстких дієтах, потім ти зриваєшся, плюс десять кілограмів - мінус десять кілограмів... У підлітковий період я пам'ятаю, що це була нездорова історія, тому що було дуже багато дієт", - пригадала Опанасенко.


"Ти дивишся на топмоделей, вони дуже худі, не виходить так схуднути, тому що я з дитинства займалася танцями, в мене дуже м'язові ноги, дуже багато м'язів. І тому оцієї худизни - її а пріорі бути не могло, фізиологічно. Навантаження на організм було колосальне, я пам'ятаю, як я їла лише окремі продукти або просто пила воду, або просто займалася майже кожного дня в тренажерному залі по три години", - поділилася вона.

Вікторія вважає, що її дивом оминули булімія та інші розлади харчової поведінки, але ситуації, коли вона могла відкрити холодильник і з'їсти все, що в ньому, таки мали місце.

 
Зірка наполягає, що розладів харчової поведінки в неї не було, а от зриви - так

"У мене були просто сильні зриви. Я як сильно худала, я так сильно і набирала, тобто коливалася вага, потім пішли ростяжки на шкірі, тому що коливання плюс десять - мінус десять, плюс десять - мінус десять - це не дуже здорова історія", - пояснила вона.

Так тривало доти, доки Апанасенко не знайшла спосіб харчування, який підходить її організмові.

"Це без обмежень харчування для мене, але я їм коли дійсно хочу, а не заїдаю стрес, або я хочу пити, а починаю щось там їсти. Я почала слухати свій організм і реально почула, увійшла в таку гармонію з собою, вага стабілізувалася. І перестала пити молоко", - сказала вона.

Під час конкурсу "Міс Всесвіт" у США вага Віки становила 46 кіло. На початку ж війни, через стрес та переживання за рідних, котрі були під обстрілами росіян у Чернігові, дівчина важила навіть не 44,6 кіло, як раніше говорила у Instagram, а ще менше - 43.

"Це моя вага десь у 5-му класі", - зауважила Апанасенко.

 
Також від стресу в Вікторії загострилося акне та стали сильно випадати коси

Як зізналася Вікторія, вона була би не проти, щоби її лице стало круглішим, бо, як висловлюється її бабуся, воно "як дулька". Саме через нинішню вагу Апанасенко має такі виразні вилиці, і їй неприємні закиди щодо того, що вона щось із ними спеціально робила.

"Колись підколювала губи, але перед конкурсом я, навпаки, їх виколювала", - поділилася вона.

Іще, зі слів Вікторії, вона робить нарощування вій, бо свої має дуже світлі. На зубах у дівчини стоять вініри, а от груди, "одиничка", в неї виключно від природи.

Опанасенко принципово не бажає розказувати про свого коханого. Вона обмежилася тим, що запевнила, що цей чоловік дуже добрий і дуже сміливий, "бореться на своєму фронті", а вона ним дуже пишається.

Пара мешкає нарізно. Вікторія в Києві орендує маленьку - лише 20 квадратних метрів - квартиру.

"Основний дохід у мене - фотосесії, тобто каталоги, реклама, я амбасадор брендів, тобто в принципі це мій основний дохід був дуже багато років. І нормальний доволі-таки. Не супер, скажімо так, квартиру я собі не купила, але я і допомагала батькам, і взагалі не брала в них гроші", - розказала Опанасенко.

 
У "міс" є загадковий коханий чоловік

До слова, торкнулася Віка і теми участі росіянки Анни Ліннікової в "Міс Всесвіт". Апанасенко зізналася, що чекала від тієї "банальної людяності" та особистих вибачень за те, що коїть її країна, але не дочекалася.

"Вона непогана дівчинка, вона дуже юна. Я про неї взагалі нічого поганого не можу сказати, бо я її не знаю. Але якщо вона не виявляє ніякої позиції, для мене цієї людини не існує", - резюмувала вона.

Нагадаємо, Апанасенко та президентка "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова у мережі отримують хейт і погрози з боку фанів Ліннікової.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Вікторія Апанасенко про "Міс Всесвіт": Росіянка поводилася цинічно, було дуже боляче

Модниця в купальнику і кокетка-танцівниця: "Міс" Апанасенко показала себе в дитинстві

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів