Вікторія Апанасенко про "Міс Всесвіт": Росіянка поводилася цинічно, було дуже боляче

16 січня 2023, 11:50

Участь росіянки Анни Ліннікової в американському конкурсі "Міс Всесвіт" обурила українців, особливо враховуючи те, що фінал відбувався якраз тоді, коли в Дніпрі розбирали завали розтрощеної російською ракетою багатоповерхівки.

Українська конкурсантка Вікторія Апанасенко в коментарі ТаблоID поділилася власними враженнями від перебування з росіянкою на одній сцені. А президентка "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова розказала деякі неприємні подробиці поведінки учасниці країни-агресора.

"До останнього моменту ми були впевнені, що росія не братиме участі у конкурсі "Міс Всесвіт" цього року", - зазначила Анна Філімонова.

"Влітку в Україні було ініційовано кампанію проти участі росії, і багато активістів звернулися з проханням виключити участь їхньої представниці. У моїй голові було таке розуміння: якщо Америка так потужно допомагає Україні, а конкурс "Міс Всесвіт" американський - цього просто не може статися. Але коли росіянці дали візу на 3 роки, мої ілюзії випарувалися. Між іншим, нам візу дали лише на рік", - додала вона.


 
Анна Філімонова до кінця була впевнена, що росію виключать із конкурсу "Міс Всесвіт"

"Керівництво "Міс Всесвіт" сказало, що конкурс хоче дати слово кожній конкурсантці, і у них завжди брали участь усі країни незалежно від ситуації. Вони розуміють наші почуття та підтримують нас, як і вся Америка. Підсумки: росіянка брала участь, ми не пройшли у фінал, Вікторії конкурс вручив спеціальний приз Spirit Award (нагороду за стійкість духу)", - зазначила Анна.

Філімонова також розповіла про неприємний інцидент, який потрапив у пресу.

"Міс росію" поставили недалеко від Віки, і вона попросила "Міс Колумбію" помінятися місцями, щоб не бути поряд із росіянкою на фото. Це зняли фани та виставили до мережі. Реакція людей – деякі фани вважали, що наша учасниця не толерантна. Це говорить про те, що у загальній картині світу досі немає розуміння, що росія – це тотальне зло", - обурилася директорка "Міс Україна Всесвіт".

 
Апанасенко зізналася, що брати участь у конкурсі разом із росіянкою було дуже важко

"У всіх інтерв'ю, перебуваючи на конкурсі, я розповідала, що відбувається в окупованих містах, в містах, де я працювала волонтером, показувала фото. Розповідала про актуальні новини", - запевнила Вікторія.

"На жаль, дуже багато не ввійшло в ефір конкурсу. Мені дійсно боляче. Бо я дійсно зробила все, що від мене залежить, щоб показати реальну ситуацію в нашій країні", - додала вона.

Також Віка зауважила, що відчувала колосальну підтримку від американців.

"Це дуже надихало. Оргкомітет дуже піклувався про мене, вони намагалися дитсанціювати росію від мене. Але, на жаль, росія взагалі поводилася некректно і неприйнятно.

Було боляче стояти на одній сцені, але втратити можливість ще раз показати сміливість нашої країни та справжню ціну нашої свободи зараз я не могла. І мені було важливо це зробити, навіть через емоційни тиск, дискомфорт, біль. Тому що бачити, як цинічно дефілює представниця країни, що знищує твою країну, дуже важко. Але мій основний вектор був на захист і підтримку своїх людей", - наголосила Апанасенко.

 
Вікторія, на жаль, не потрапила до півфіналу конкурсу

"Особисто я просто шокована вульгарністю росіян у всіх діях, включаючи костюм із назвою "Корона російської імперії" з бордового оксамиту. "Міс росія" поводилася на конкурсі традиційно, як і весь російський народ - зображувала жертву булінгу, намагалася зробити більше фото з учасницями. Їй багато хто відмовляв, але вона скаржилася. Кілька разів з її боку були спроби зробити спільне фото з Вікою. Нібито цього хотіла її директорка. Мабуть, для провокації", - обурилася Анна Філімонова.

"Були учасниці, які також уникали контакту з росією та навіть вступали у відкритий конфлікт. Але були й ті, хто радісно обіймався", - додала вона.

"Висновок нашої поїздки – головна перемога ще попереду, а ми лише допомогли світові ще більше дізнатися про нашу країну. Робили ми це на високому рівні 8 місяців, щодня готуючись до конкурсу, коли це було майже неможливо через війну в Україні", - підсумувала Філімонова.

Нагадаємо, корона "Міс Всесвіт"-2023 дісталася представниці США Р'Бонні Нола Габріель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Срібло, яскраве міні та вишиванка: вбрання Вікторії Апанасенко на "Міс Всесвіт"-2023

Вишиванка від Магдич, блакитні сукні та патріотичний мейкап: луки Апанасенко на "Міс Всесвіт" у США

Крила та колосся: цікавинки "войовничого" луку Апанасенко на "Міс Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів