"Путін зруйнував мою родину": Різатдінова розказала про сварки з мамою, яка в Криму

1 березня 2023, 13:45

Уродженка Сімферополя, олімпійська призерка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова, яка вже понад рік живе за кордоном, розказала про настрої в родині.

В інтерв'ю "ЖВЛ" вона розповіла, як війна розділила її з найріднішою людиною не лише географічно, а й ментально.

"Це така болюча тема - моя мама, яка зараз знаходиться у Криму. Вона класна людина, вона мене виховала, вона дуже багато зробила на моєму шляху до Олімпіади.

Але, на жаль, я вважаю, що ці вісім років, вони просто зомбували людей. Ну, в деяких моментах я навіть не впізнаю свою маму, я її не впізнаю...", - зізналася спортсменка.


 
скріншот з відео

Різні політичні погляди та постійні суперечки в родині не минули безслідно, і навіть могли призвести до фатальних наслідків:

"Ми сварилися, кидали слухавки. Я кричала на маму, казала: "все, ми більше не будемо бачитися, тому що в тебе через твою позицію, через те, що ти говориш, ну, все...".

 
Хоча мама гімнастки завжди підтримувала її і допомагала, війна стала великою неперехідною прірвою між ними

"Мама емоційна, - вона потрапила у лікарню і нічого мені не сказала. Просто не брала слухавку. А вже за два тижні одна подруга мені подзвонила, сказала: "Будь ласка, набери маму, тому що, ну, там все погано", - згадала Ганна.

Згодом гімнастка таки зв'язалася з найріднішою людиною.

"В неї був інсульт. В мене просто немає сил боротися. Я нічого їй не поясню. Зараз я можу зателефонувати: "як ти? Як здоров'я? Все добре". Я дуже "вдячна" за це путіну. Він просто зруйнував мою родину", - зазначила Різатдінова.

Нагадаємо, раніше Різатдінова розказала, який внесок батьки зробили заради її кар'єри та від чого відмовилися.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Неможливо пояснити дітям, чому їхні будинки бомблять": Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку та звернулася до росіян

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів