"Заходила в глухий кут": Різатдінова розказала, що зробили заради неї батьки, та показалася в латексі

21 листопада 2022, 11:45

Уродженка Сімферополя, олімпійська призерка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова розказала про внесок батьків в її кар'єру та переїзд до Києва.

Спортсменка попозувала в обтислому латексному луці і згадала, як рідні мотивували і підтримували її та від чого відмовлялися заради доньчиного успіху.

"Заради своєї мрії треба пожертвувати багато чим! І еквівалент, від чого саме ти готовий відмовитися, прирівнюється до усвідомлення "як сильно ти хочеш дійти своєї мети". Багато хто говоритиме: "їй пощастило". Але тільки ти сам і твоя сім’я знає, на що довелося піти заради мрії доньки.

Мені точно з неба не впав успіх у художній гімнастиці. І я хочу з упевненістю сказати, що я та моя сім’я готові були відмовитися від багато чого заради медалі Олімпійських ігор", - запевнила Анна.

 
Фото з Instagram ANNA_RIZATDINOVA

За словами спортсменки, вони усвідомлено втратили нормальні сімейні вихідні та відпустки, а її батьки навіть намагалися не їздити без неї у відпустку, щоб не засмучувати.

"Батьки відвезли мене з затишного та комфортного Сімферополя до Київського спортивного училища, де, повірте мені, умови були не найкращі. Але жодного дня ми не шкодували, тому що розуміли, заради чого!

Тато ходив у рейс замість 6 місяців на рік, щоб оплатити мені купальники. Усі сімейні плани залежали від мене, і мої батьки жили виключно моїми проблемами. Усі невдачі, злети та падіння ми переживали теж разом", - зазначила спортсменка.

 
"Після чергового 18-го місця батьки підтримували мене і говорили, що я молодець, все вийде, головне – продовжувати працювати", - розповіла вона

"Щоразу, коли я мала непорозуміння з тренерами, батьки пояснювали мені, що вони метри, і або я ламаю свій характер і підкоряюся, або нічого не вийде. Щоразу, коли я хотіла закінчити гімнастику, батьки знаходили слова підтримки і переконували мене, що я можу зробити найбільшу помилку в моєму житті.

Ми всією родиною перестали їсти солодке та борошняне, бо мені було не можна!", - згадала Різатдінова.

 
Анна розуміла, що успіх не звалиться на неї з неба, і важко працювала

"Мої батьки вставали разом зі мною, коли я сідала на розтяжку, мама готувала сніданок, а тато засікав час. Тато бігав зі мною вранці до тренування (хоча міг цього не робити), але він знав, що у мене слабка витривалість і мені необхідний біг. Жодного разу батьки не сказали щось погане у бік тренерів!

Як бачите, успіх – це командна робота! Мені дуже пощастило з моїми батьками! Вони багато чого витримали заради мене", - підсумувала вона.

 
Спортсменка тренується кожного дня
 
До речі, коли Аня починала свій шлях у спорті, то соромилася своїх "кривих і коротких" ніг

Нагадаємо, від самого початку війни Різатдінова перебувала у Болгарії, а у березні спортсменка повернулася в Україну до свого коханого.

Наразі Ганна мешкає в Іспанії. У вересні вона оприлюднила фото зі сльозами на очах та зізналася, що втомилася жити на чужині.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Різатдінова показалася у всіх купальниках, які взяла у відпустку

Різатдінова про спілкування сина з Онищенком: По фото поки ще впізнає

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів