"Любить епатаж": Горбунов висловився стосовно Потапа та розказав про заробітки і пропозиції піти в політику

5 квітня 2023, 12:00

Телеведучий Юрій Горбунов розказав про заробітки під час війни та пропозиції стосовно політики.

В інтерв'ю "Слава+" він також поділився секретами виховання сина і висловив своє ставлення стосовно поведінки кума Потапа.

Наразі телеведучий заробляє так, як робив це до війни:

"Ніяк, так само. Те, що телебачення дає. Іноді з'являються нескасовані або новостворені весілля або корпоративи, тому що люди продовжують, не зважаючи ні на що створювати сім'ї, продовжують тримати корпоративний дух. І це абсолютно правильно, тому що задача ворога - зламати нас морально, не тільки знищити фізично, а й загнати в укриття і примусити не брати до рук телефон".


 
"Зараз є якісь мінімуми, за які люди погоджуються працювати, і мінімуми, які люди здатні платити. Справа навіть не в тому, що просять знижку. Іноді люди не просять ніякої знижки. Ти просто розумієш, що в тих умовах, в яких ми живемо, ми не можемо не змінюватися. Колись це повернеться, дасть Бог", - додав він

Горбунов також розповів, що йому неодноразово пропонували піти у політику.

"Мені не пропонували гроші. Мені пропонували, коли всі йшли в депутати, піти в депутати. І кілька разів пропонували пост міністерський (міністр культури). Про гроші не йшло мови. Перший раз я ще якось задумувався над тим, треба мені це чи ні. Але це та перевірка твого его і твого єства. Перевірка на витривалість. Розумієш, відмовити теж складно. Не хочеться людей ображати. Має бути аргумент.

В кожного є своя місія. Кожен має бути на своєму місці. Не факт, що хороший телеведучий - це хороший міністр. Моя думка особиста, суб'єктивна, стосовно міністерства культури - міністром повинен бути менеджер (не людина культури, не людина з телебачення і театру, чи з мистецтва образотворчого, з консерваторії). Це має бути менеджер, який перш за все рахує гроші", - запевнив він.

 

Не оминули і тему особистого життя Юрія:

"Наші стосунки з Катею (Катерина Осадча - телеведуча, дружина Горбунова - ред.) скріпилися. Нашій родині не так багато, 8 років. Але багато сімей посипались. Але багато й створилося: у 2 рази більше регістрацій шлюбу в Україні, ніж було до війни".

Горбунов також розповів про виховання їхнього старшого сина Івана.

"Я і зараз не шкодую, що продовжую його балувати. Він хотів телефон, а я йому кажу: "Іване, у 6 років дітям не бажано мати телефон". "Ні, я так хочу телефон... Для чого ж ви мене народили, якщо у мене немає телефону?".

Ми йому купили його, а через 2 дні воно стало нецікаве. Розумію, що це потакання, але є позитив в тому, коли у тебе діти з'являються вже у зрілому віці, тому що ти свідомо щодня розумієш якісь речі... А хто нам сказав, що треба тримати дітей в залізному кулаці?", - поміркував Горбунов.

 
На знімку Катерина і Юрій з сином Іваном

Як пояснив батько, Іван знає, що свій телефон він не може брати ані на вулицю, ані до школи.

"Для дитини найгірше (для дитини і для дорослого), коли ти починаєш ігнорувати: 15 хвилин пауза, 20 хвилин", - розкрив секрет дієвого покарання Юрій.

Горбунов висловився і стосовно свого кума, продюсера Потапа та його повернення в перший ешелон артистів.

 
У вересні минулого року продюсер заявив, що приїхав в Україну вже давно та привіз із собою амбітний план щодо змін вітчизняного шоубізнесу... Однак окрім невдалого нового треку ніяких змін поки не спостерігається...

"Я цього дуже хотів би. Я Олексія добре знаю, люблю його, він дуже добра, тонка натура і дуже творча. Те, що він любить епатаж і епатаж іноді вилазить боком, ну так, ми бачимо. Я б таку пісню не випустив або змінив би текст (скандальна пісня Потапа "Волонтер" - ред.). Але треба знати Олексія. Він на епатажі дуже часто показував своє єство. З ним завжди дуже весело в компанії, він любить гумор.

Частина епатажу у його творчості присутня. Те, що цей епатаж не завжди коректний у даних умовах, це зрозуміло. Погоджуюсь, що він пропав. Це факт. Як з цього виходити, я не знаю. Ну, думаю, Льоша вийде з цього. Суспільство вимагає у конкретних випадках конкретних героїв. І якщо подивися топ-100 артистів за минулий рік, які популярні серед українських слухачів, там дуже мало наших топ-артистів, які були в топі до війни. Час все розставить по своїх місцях. Час змінюється, а ми не встигаємо змінитись за часом. Люди навколо вимагають підтримки та позитиву. Тому в такий час потрібно бути поруч один з одним", - запевнив телеведучий.

Нагадаємо, у вересні Горбунов, який напередодні Дня незалежності став лауреатом ордена "За заслуги" ІІ ступеня, розказав, що його кандидатуру на нагородження подав організатор благодійних заходів. Юрій також пояснив, як сприймає закиди, мовляв, ордени отримують ті, хто "дружить із "Кварталом".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Горбунов зворушливо привітав Осадчу з 39-річчям та показав її вагітною, на мотоциклі та з синами. ФОТО

Горбунов розповів про заробітки під час війни, а Осадча виявила бажання стріляти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів