Горбунов розповів про заробітки під час війни, а Осадча виявила бажання стріляти

13 травня 2022, 16:02

Телеведучий і продюсер Юрій Горбунов зізнався, що вже влітку планує знімати серіал про волонтерів і комедію про сперть путіна. А поки всі сили та гроші він та його дружина Катерина Осадча вкладають у допомогу країні.

У розмові зі Славою Дьоміним Горбунов розказав, чи заробляє нині гроші та що думає про чоловіків, які за хабар намагаються виїхати з країни.

А Катя Осадча в Instagram поділилася теплим селфі з Києва і зізналася, що хоче навчитися стріляти.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

На запитання ведучого, як він зараз заробляє, Горбунов чесно відповів - ніяк.

"А як я зараз можу заробляти. Ми зараз тільки витрачаємо, але це трати, які є внеском в перемогу. Не може бути зараз людей в нашій країні, які не роблять внеску у перемогу, інакше це не громадяни нашої країни.
З кожним тижнем усе важче і важче діставати гроші. Але сидіти і нічого не робити - це злочин. Кожен повинен щось докладати, робити максимально на своєму робочому місці", - наголосив Юрій.

 
На думку Горбунова, головний урок, який українці винесли під час війни, в тому, що щастя у простих речах та мирному небі над головою

Також Юра вкотре прокоментував їхнє з дружиною бажання всиновити дитину після війни.

"Сказати зараз, що ми вже готові це зробити - я би не сказав. Ми розмовляємо про це. У нас є честь (я вважаю, що це честь) допомагати монастирю під Чернівцями, куди привезли дітей, які стали сиротами з Чернігова і Харкова. Ми періодично перераховуємо туди гроші, бо там треба було дуже багато. Тож я зрозумів, що кількість дітей-сиріт зараз перейшла межу допустимого в нашій країні", - зазначив телеведучий.

Горбунов також зауважив, що процес усиновлення буде дуже тривалий, але сім'ї, які мають змогу взяти дитину-сироту, повинні це зробити.

"Бо це вже внесок не у перемогу, а в розбудову нашої країни", - пояснив він.

 
У Каті з Юрою вже є два сина - Іван та Данило

Крім того, Слава запитав Юру, як він ставиться до чоловіків, які за 10 тисяч доларів намагаються виїхати з країни, щоби не йти воювати.

"Не пускати їх - неправильно, тому що якщо він за бабки хоче виїхати, то він на фронт не піде. То візьміть з нього 30 тисяч доларів, відправте ці гроші на ЗСУ. А потім, коли він захоче повернутися, а він захоче, бо ці гроші він заробляє в Україні, 50 тисяч доларів на відбудову України", - запропонував Горбунов.

Нагадаємо, днями Осадча вітала чоловіка з днем ангела та натякала на збільшення родини після війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не розлучатися ніколи": Осадча показала зворушливе фото з Горбуновим

"Дуже нелегка тема": Осадча розповіла, що вони з Горбуновим вирішили стосовно усиновлення дитини після війни

Катя Осадча створила чат, який допомагає знайти загублених дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів