"Диванна сотня": Горбунов прокоментував хейт через свій орден від Зеленського

29 вересня 2022, 13:20

Телеведучий Юрій Горбунов, який напередодні Дня незалежності став лауреатом ордена "За заслуги" ІІ ступеня, розказав, що його кандидатуру на нагородження подав організатор благодійних заходів.

Зірка пояснив, як сприймає закиди, мовляв, ордени отримують ті, хто "дружить із "Кварталом".

У інтерв'ю на YouTube-каналі "Розмова" Горбунов зізнався, що йому дуже приємно, що його волонтерську роботу відзначили.

 
Юрій Горбунов задоволений, що отримав орден
фото з instagram горбунова

"Завжди у коментах буде незадоволення. Думаєш, Хливнюку не пишуть: "Що ти там сидиш на фронті? Йди пісні пиши", а тим, хто пише пісні, говорять: "Що ти сидиш, пишеш пісні? Іди на фронт"? В цьому людська суть. Люди завжди ділилися на активних, пасивних і на "диванну сотню". Пише, як правило, диванна сотня. Це ті люди, які реально нічого не роблять. В мене особисто немає часу сидіти в інстаграмі, гортати сторінки інших - на це я ще знайду час, але сидіти коментити, шукати, де би там когось обісрати і сказати "а от, ви там...", це точно роблять люди, в яких є час. У кого сьогодні є час? У тих, хто сидить і нічого не робить", - запевнив Юра.

"Воно деколи псує настрій, особливо коли він (хейт) несправедливий. Іноді він є справедливий, і ти розумієш, що це не хейт, це критика", - зазначив він.

Зі слів Горбунова, намагання деяких людей підняти власну популярність за рахунок хейтерських коментарів на сторінках селебріті було і до війни. І він знає, як із цим боротися.

 
Телеведучий вважає, що час на хейт є лише у "диванної сотні"

"Я таких людей, особливо які часто пишуть одне й те саме, я їх обмежую в інстаграмі. Я їх не баню, я їх обмежую, вони не бачать, що я їх обмежив, вони пишуть все своє гівно, а крім мене це ніхто не може прочитати, його не видно. Я його забаню - в мене зменшиться кількість підписників. Хай він думає, що він мій підписник", - пояснив телеведучий.

Юрій стисло прокоментував позицію свого сусіда та кума Потапа, якого багато хто критикує за те, що він приїхав до України лише через пів року війни.

"Я би на його місці приїхав раніше, він приїхав пізніше... Але звинувачувати когось, в тому числі Олексія, я не буду, тому що війна - це штука, на яку кожен реагує по-своєму. Звинувачувати когось, казати, що "ой, це поганий, він не пішов на фронт, а цей поганий, тому що він за кордоном"... Головне, щоби люди всіма можливими методами, кожен на своєму фронті, наближали перемогу", - підкреслив Горбунов.

Нагадаємо, одночасно з телеведучим державні винагороди отримали, зокрема, Євген Кошовий із Олександром Пікаловим.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Горбунов зворушливо привітав Осадчу з 39-річчям та показав її вагітною, на мотоциклі та з синами. ФОТО

Горбунов розповів про заробітки під час війни, а Осадча виявила бажання стріляти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів