"Була в німому шоці": Шоптенко поділилася враженнями від приїзду в Київ вперше за рік

2 червня 2023, 14:00

Хореографка Олена Шоптенко у своєму Instagram поділилася з прихильниками враженнями від своєї нещодавньої поїздки до Києва.

Зі слів танцівниці, це її "перший за останній рік візит", який запам’ятався низкою різноманітних емоцій. І попри тривоги та обстріли, впоратися з усім їй допомогли незламні люди.

"Вже більше тижня як я повернулася до Відня з Києва і все ніяк не могла описати свої враження щодо поїздки до рідного міста вперше за рік. Дуже складно мені це давалося, багато думок та переживань", – почала вона.

 
Свій візит у Київ хореографка ілюструвала таким натхненним фото
фото з instagram Олени Шоптенко

"Перебуваючи з сином закордоном, живучи у двох реальностях з початку війни, мозок дуже втомився. Може тому, приїхавши до України перші декілька днів я перебувала в німому шоці і не могла ні з ким спілкуватися.

Я просто дуже багато ходила вулицями Києва та вдихала рідне повітря. Одразу після мого приїзду почалися ракетні удари, яких не було до цього довгий час, і які все ще продовжуються. Це викликало тривогу, але не страх і паніку, що мене здивувало. Як і дрон, збитий в центрі на моїх очах", – розповіла Олена.

"Я довго не могла зрозуміти, що зі мною не так. І я тільки но знайшла відповідь на це питання. На мій стан дуже вплинули люди. Ті, з ким зустрічалася в Києві та взагалі українці, яких я бачила всюди на вулицях", – пояснила Шоптенко.

 
Шоптенко була під сильним враженням від візиту

"Я відчула від людей тепло, ввічливість, цілеспрямованість, підтримку, відчутну внутрішню силу та жагу до життя і розвитку, не зважаючи ні на що. Цей викарбуваний сталевий стрижень, в кожного, кого я зустрічала вселяв в мене відчуття спокою та безпеки, в країні, в якій досі небезпечно. Ось як цікаво. Правда, що всі проєкти, організації та цілі міста – це насамперед люди. Звісно, що вони бувають різними, але саме люди – це двигун всього. І вдома зі своїми українцями відчуття такі, як на фото", – підсумувала хореографка.

Нагадаємо, Шоптенко неодноразово брала участь у проєктах, присвячених підтримці України за кордоном. Зокрема, до річниці війни вона представила соціальний відеопроєкт про емоції українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Найкраща мама у світі": Шоптенко замилувала мережу розвагами з сином

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів