Болдуїн із 7 нащадками з'явилася в глянці та пояснила, чому звернулася до сурогатної матері

22 червня 2023, 11:33

Дружина американського акторка Алека Болдуїна, 39-річна Хіларія стала героїнею номеру журналу про батьківство Romper. Компанію їй склали всі семеро дітлахів: Кармен, Рафаель, Леонардо, Ромео, Едуардо, Марілу та Іларія.

На обкладинку з мамою потрапила наймолодша, 9-місячна дівчинка.

У інтерв'ю жінка говорила про виховання нащадків, про своїх хейтерів і про те, чому їхню з Алеком середню дочку, Марілу виношувала сурогатна мати, а не сама Хіларія.

 
Хіларія та Алек виховують трьох доньок і чотирьох синів
фото з instagram romper та болдуїн

Як розказала Болдуїн, коли в 2019-му в неї стався викидень, вона в певний момент дала себе переконати, що в свої 35 уже "застара" і якщо хоче мати ще одну дитину, то мусить вдатися до екстракорпорального запліднення. Вийшло два ембріони, один із яких імплантували жінці, але вагітність знову завершилася болісною втратою.

"Лишився інший ембріон, і мені було страшно його виношувати, але я не хотіла залишати його замороженим. Я чомусь відчувала, що моє тіло відкидає використання ЕКЗ", - пояснила Хіларія.

Саме тому вона вирішила звернутися до сурогатної матері, в той час, як сама, природнім шляхом, уже була вагітна молодшим сином, Еду. Хіларія була присутня при появі на світ Марілу та навіть допомагала сурогатній матері під час пологів.

 
Пастельна родинна фотосесія

"Людям подобається мати багато власних думок щодо репродуктивного вибору інших жінок. Забагато в нас дітей або замало. Ми все одно робимо не так як треба. Ми не надягаємо шапочку на дитину. І люди кажуть: "Чого ваша дитина без шапочки?" А я їм: "Хочете підійти і надяти шапочку на дитину? Вона її зніме і кине нею в вас", - розказала Болдуїн.

Хіларія активно веде фотоблог, і багато хто критикує її, мовляв, показуючи широкому загалові обличчя дітей, вона завдає їм шкоди. На Reddit у Болдуїн є спільнота хейтерів, і дружина актора, щоби їй було спокійніше, за допомогою приватного детектива з'ясувала особи деяких із них.

 
Болдуїн вирішила поділитися досвідом із іншими батьками

Давати раду з чотирма синами і трьома доньками Болдуїнам допомагають няні та бебісітери. Зазвичай їх працює двоє. На Хіларії - хатні справи, приготування їжі та купання дітей, на Алекові - ранкове транспортування старших до школи та читання перед сном. Парі вдається "на 90% м'яке батьківство", але жінка визнає, що іноді вони таки підвищують голос.

Між іншим, не виключено, що колись Болдуїнів стане ще більше.

"Я жахливо почуваюся на протизаплідних, в мене від них депресія... Щоразу, як я народжую дитину, мій гінеколог пише мені на папірчику контакти лікаря, що робить вазектомію, і я приношу їх Алекові. Він досі цього не зробив", - зі сміхом поділилася Хіларія.

 
 
Іларії на момент фотосесії було 8 місяців, а тепер 9
 

Нагадаємо, в травні 65-річного Болдуїна вперше зробили дідом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Забув про рідну доньку: Болдуїна розкритикували через пост у Instagram

"Єдиний спосіб": Хіларія Болдуїн розкрила лайфхак, як зібрати 7 дітей для фото

"Ставиться під сумнів, чи має вона існувати": дружина Болдуїна розказала про шеймінг через "сурогатну" доньку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів