"Так і не стала ніким": Астаф'єва згадала свій шлях від "Playboy" до картоплі і розказала, чому мовчить про особисте

17 липня 2023, 14:30

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва згадала про свою професійну діяльність до війни і розказала, як змінилися її цінності і ставлення до себе.

У подкасті Тетяни Гончарової вона також розповіла, чому не розказує про стосунки, та чи заважає їм з коханим різниця у віці.

Співачка пригадала, як на піку своєї кар'єри дотримувалася образу "тьолочки", і як переосмислила це під час війни:

"Мені було дуже зручно бути тьолочкою, про яку всі все знають, про яку всі вважають, що в неї тільки, там, секс на думці, оголюватися на фото, співати, якісь матеріальні звички: їздити на коштовній тачці, бувати в якихось місцях, відпочивати".


 
На знімку Даша з Г'ю Гефнером, американським видавцем, засновником і шеф-редактором журналу "Playboy"
фото з instagram

"На початку війни я зрозуміла, боже, мені майже 40 років, а я усіх, коли мені почали слати оці фотки (обкладинка "Playboy", де я сиджу напівоголена 23-річна дівчина)... І зараз мені 40, я з пакетом для сміття чищу цю картоплю, а всі питають, як це може бути одна людина. Прірва між 24-річною оголеною playmate (подружкою плейбоя - ред.) на обкладинках майже всіх світу, і жінкою, яка чистить картоплю, так і не ставши ніким, чесно, сама із собою... І мені від цього так стало боляче, що я розумію, що минуло багато років, а я, блін, так і нічого такого не зробила...", - зізналася співачка.

 

"Оці концерти, де я роблю себе вужчою за допомогою корсетів, клею вії, чіпляю того хвоста, на підборах намагаюся бути стрункішою... Це робота, це важчезний труд, це просто подвиг. Зараз я не хочу цього робити", - додала вона.

За словами Даші, її коханий підтримав її за справи, які вона зробила під час війни. А ще співачка зізналася, що на відміну від своїх колег, їй важко висвітлювати подробиці особистого життя.

"Зі свого досвіду я знаю, що коли ти починаєш розповідати про особисте життя, починається купа проблем. Завжди з'являються якісь люди-хейтери, які щось знають про твого хлопця. Який він там поганий, бандит, авантюрист, ще щось там. Як кажуть, щастя любить тишу", - прокоментувала Даша.

 
Колись Даша співала у сексі-гурті Nikita

"Це перша людина, що вона настільки чемна. Просто якийсь казковий джентльмен. Я таких людей взагалі не зустрічала. Правильне виховання. Я зрозуміла, що це перший чоловік, який зі мною не змагається. Ні в чому. У нас хоч і різниця у віці, але він завжди каже: "Та куди, ну ти ж маленька!". І це такі слова, що вони тебе одразу ставлять на своє місце", - поділилася артистка.

Як відомо, протягом війни Астаф'єва спробувала себе в різноманітних амплуа: від волонтерства на кухні у перші місяці війни, до ведучої власного YouTube-шоу. Раніше вона розповідала, чому так і не повернулася, то це до співочої діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Нарешті": Астаф'єва дочекалася весни та засвітила пишний бюст у тугому корсеті

Ї*ать ти гніда: Астаф’єва вилаяла Тодоренко, яка влаштувала розбір гардеробу в день обстрілу пологового в Маріуполі

"Повертайтеся скоріше живими": Астаф'єва звернулася до захисників України у ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів