"День народження найріднішого Чувака": Білик, Руслана, Могилевська та інші згадують Кузьму Скрябіна, якому виповнилося б 55

17 серпня 2023, 13:15

17-го серпня свій 55-й день народження святкував би український співак Андрій Кузьменко – фронтмен гурту "Скрябін", який у 2015-му році трагічно загинув в автокатастрофі.

У соцмережах колеги артиста, серед яких Наталія Могилевська, Дмитро Монатік, Руслана та інші, поділилися спогадами про музиканта. Також у день народження Кузьми музиканти гурту "Скрябін" разом із дочкою співака Барбарою оголосили збір на БпЛа, адже, якби Андрій був живий, "він точно не стояв би осторонь".

"Кузьма, сьогодні кущиком за тебе! Ми не знаємо, як би Андрій сьогодні допомагав нашим ЗСУ та всім Силам Оборони, але впевнені що не стояв би осторонь. Тому в день народження нашого найріднішого Чувака, ми зробимо це від його імені! Адже в нас зараз одне бажання на всіх - наша Перемога! І ми знаємо, що десь на небі, наш Андрійко, як і тисячі днів перед тим, загадав це бажання. А ми сьогодні долучимось всі до його здійснення...", – йдеться у дописі гурту.

 
Андрію Кузьменку виповнилося б 55 років
фото з instagram гурту "Скрябін"

"Із днем народження, легендарний Кузьма Скрябін! Ваша музика живе скрізь роки! З великою радістю і честю завжди виконуємо "Старі фотографії" на концертах, плекаючи та несучи любов до нашої культури!", – написав Монатік.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dmytro Monatik (@monatik_official)

"Сьогодні день народження нашого Кузьми! Андрійко! Я сумую за тобою... Ми всі сумуємо за тобою. На кожному концерті я завжди співаю пісню, до якої Ти частково написав слова. Я знаю, що ти чуєш мене. Я знаю, що ти дивишся на нас і бачиш всіх нас з неба. Я знаю, що ти, як і багато і інших українців, шлеш нам неймовірну силу вистояти і перемогти. Завдяки таким, як ти, ставала на ноги молода незалежна Україна у 90-х. Тому сьогодні тобі і всім, кого з нами немає, я говорю: "Ти ще відкриєш очі". Такого, як ти, нема і не буде. З Днем народження, Кузьма! Я знаю, ти чуєш мене!", – йдеться у дописі Руслани.

 
фото з instagram Руслани

"Сьогодні твій день, Кузьма, друже… Часто згадую тебе. Часто думаю, а як би ти відреагував, а що би ти сказав… Сумую. Наша дружба назавжди в серці", – написала Наталія Могилевська.

"Сьогодні день народження нашого улюбленого Кузьми Скрябіна! Назавжди в наших серцях", – поділилася співачка Roxolana.

 
фото з Instagram Ірини Білик

ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Нагадаємо, у 2020-му році Володимир Зеленський посмертно нагородив Кузьму званням Героя України .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сума вражає: футболку Скрябіна продали на аукціоні

До 49-річчя Кузьми грузинський гурт переспівав хіти "Скрябіна". ВІДЕО

"Піснею зцілював душу": Зеленський присвоїв Кузьмі Скрябіну звання Героя України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів