"Щаслива бути живою": Лінда Євангеліста зізналася, що двічі за останні 5 років здолала рак

5 вересня 2023, 17:30

58-річна канадська супермодель Лінда Євангеліста не так давно зізналася, що пережила чимало проблем зі здоров’ям через невдалі б’юті процедури в минулому.

Проте, як виявилося, це було далеко не найгірше, що трапилося з нею впродовж останніх років.

В інтерв’ю WSJ манекенниця зізналася, що з 2018-го року двічі поборола рак.

"Хворобу виявили під час мого щорічного обстеження у мамолога. Аналізи були не добрими. І через інші фактори мого здоров’я, я без зволікань хотіла пройти через цю ситуацію якомога скоріше. Тому я обрала подвійну мастектомію (операція з видалення молочних залоз - ред.). Тоді я думала, що цього достатньо, і що рак грудей не вб’є мене", – сказала вона.

 
У Євангелісти є 16-річний син Августин Джеймс. Батько хлопчика – французький мільярдер Франсуа Піно, чоловік актриси Сальми Хаєк
фото Стівен Мейзел

Проте у липні 2022-го хвороба повернулася. І після цього Лінда зрозуміла, що це надзвичайно серйозний і тривожний показник.

"Свердліть діру в моїх грудях. Я не хочу вигладати красиво, я хочу дістати це. Хочу побачити діру в грудній клітині, коли ви закінчите. Ви мене зрозуміли? Я не помиратиму від раку", – пригадала Євангеліста слова, сказані тоді лікарю.

"Я перейшла в ту стадію, коли ти просто знаєш, що робити, щоб через це пройти. І я це зробила", – додала вона.

 

І навіть попри те, що нині її прогнози хороші, ризик рецидиву залишається. Євангеліста, зі слів її лікарів, має дуже високу ймовірність повернення хвороби. Манекенниця наголосила, що це змушує її жити й цінувати кожен новий день.

"Я знаю, що однією ногою в могилі, але я абсолютно у настрої для святкування. Я пройшла через жахливі випробування… Тому я щаслива бути живою", – сказала вона.

Нагадаємо, близька колега Євангелісти, супермодель Татьяна Патітц у січні цього року пішла з життя після багаторічної боротьби із цією ж хворобою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

57-річна Євангеліста у британському Vogue розказала, чому наважилася на фатальну процедуру краси

Повернення легенд: Кроуфорд, Тарлінгтон, Кемпбелл та Євангеліста возз’єдналися для Vogue

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів