57-річна Євангеліста у британському Vogue розказала, чому наважилася на фатальну процедуру краси

19 серпня 2022, 10:50

Супермодель Лінда Євангеліста прикрасила собою обкладинку британського Vogue.

Образи для 57-річної зірки, чию зовнішність було спотворено невдалою процедурою краси, підібрали такі, щоби відкритим було лише її обличчя. Його скорегували за допомогою тейпів та еластичних стрічок.

Про те, що вона пережила за останні роки, Лінда розповіла у інтерв'ю.

 
Стилістом Лінди для цієї фотосесії виступив особисто головний редактор Vogue UK Едвард Еннінфул
фото Steven Meisel із Instagram євангелісти та Vogue Uk

Євангеліста спробувала пояснити, чому в 2016-му році зважилася на процедуру кріоліполізу, тобто "виморожування" жирових клітин.

"Якби я знала, що серед побічних ефектів може бути те, що ти втратиш спосіб заробітку та опинишся в такій депресії, що ненавидітимеш себе, я би не пішла на такий ризик", - запевнила вона.

"Реклама CoolSculpting була постійно, на CNN, на MSNBC, знов і знов, вона запитувала: "Тобі подобається те, що ти бачиш у дзеркалі?" Вона зверталася до мене. Це стосувалося упертого жиру в ділянках, які ніяк не піддавалися. Реклама казала, жодних випадінь із робочого ритму, жодних операцій... Я випила чарівне зілля, певно, тому, що я дещо самовпевнена. Я на це пішла - і мені це вилізло боком", - поділилася Лінда.

 
П'ять років Євангеліста фактично провела у своїй спальні, ховаючись від чужих очей. Про те, що з нею сталося, супермодель розказала лише торік

Завдану тілу Євангелісти шкоду намагалися безрезультатно виправити ліпосакцією та іншими методами.

"У мене надрізи по всьому тілі. Мені накладали шви. Я носила компресійні коміри під підборіддям, усе моє тіло було туго перемотане впродовж восьми тижнів - і нічого не допомогло", - розказала вона.

Як пригадала зірка, в момент відчаю їй здалося, що зарадити біді вона може, лише звівши до нуля кількість калорій, яку споживає. Тож стала пити лише воду, інколи дозволяючи собі стебельце селери або одне яблуко.

"Я божеволіла", - зізналася Євангеліста.

 
Через три місяці після злощасної процедури жирова тканина Лінди почала стрімко розростатися

Зрештою виринути з того стану Лінді допоміг її син, якому на той момент було 13. Хлопець запитував її, чому вона більше не сміється, як колись, чому не працює зі своїми подругами - Наомі Кемпбелл, Клавдією Шиффер, Кейт Мосс. Євангелісті довелося пояснити йому всю ситуацію і попередити, що попереду суд, її історія стане публічною, і йому може стати за неї соромно.

"А він відповів: "Чого це мені має бути соромно? Мені сумно за тебе. Мені не соромно." А потім сказав: "Я подбаю про тебе, не хвилюйся." Якому батькові чи матері захочеться бути тягарем для їхніх дітей?", - пригадала супермодель.

Євангеліста та компанія Zeltiq зрештою досягли домовленості, не доводячи справи до суду. Для моделі це розпочало новий розділ її життя, але психологічно вона досі так і не оговталася. Лінда не може дивитися на себе в дзеркало та не терпить, коли до неї торкаються. Перспективи щодо майбутнього - непевні.

 

"Я дуже сумую за роботою, але чесно, що я можу робити? Це буде непросто. Вам не захочеться побачити мене в купальнику, запевняю", - зазначила вона.

Для фотосесії в Vogue обличчя, нижню щелепу та шию Євангелісти філагранно скорегували за допомогою тейпів та еластичних стрічок.

"Це - не моя щелепа і не моя шия у реальному житті - але я ж не можу всюди ходити з тейпами та еластиками", - сказала Лінда.

"Розумієте, я намагаюся любити себе такою, як я є, але для фото... Я завжди вважала, що для фото ми створюємо фантазії. Ми створюємо мрії. Думаю, це припустимо. На цих фото дали раду всім моїм невпевненостям у собі, тож я змогла змогу зробити те, що люблю", - підсумувала вона.

 
Обличчя Євангелісти "натягли" за допомогою тейпів

Нагадаємо, в липні Євангеліста знялася для Fendi.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Досить ховатися": Лінда Євангеліста вперше показала, як виглядає її спотворене невдалою б'юті-процедурою тіло

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів