Стівен Фрай: Я би хотів, щоби в Путіна стався якийсь інсульт або його довічно арештували

6 вересня 2023, 10:30

Британський актор Стівен Фрай, який днями приїхав до Києва, зустрів світанок 6-го вересня у бомбосховищі через чергову ракетно-дронову атаку росіян. 66-річна кінозірка пожалкував, що не додумався прихопити з собою лептоп, але телефон був при ньому, тож він продовжував постити у Instagram.

Напередодні ж Фрай став гостем телемарафону "Єдині новини". Він побажав українцям стійкості, а володимиру путіну - щоби його вхопив грець.

 
Стівен Фрай повідомив, що прокинувся о 4:45 від сигналу тривоги та спустився в укриття
фото getty images

"Хотів би робити більше (для України - ред.). Навряд би я допоміг на фронті, бо я застарий і маю трохи зайвої ваги. Моє покоління в Британії не мало того досвіду, який переживають українці ніні. Але українці мають дідів і прадідів, які можуть розказати їм історію важких випробувань нації, як Голодомор. Україну не зрозуміти, поки не збагнеш її історію і те, що їм довелося пережити. Надзвичайно багато людей загинуло. Я заохочую людей на заході дізнаватися більше про Україну, адже деякі люди навіть не знають, де вона на карті", - поділився Стівен.


 
Актор сфотографував бомбосховище при своєму готелі. Він скачав собі на телефон застосунок "Повітряна тривога"

Зі слів актора, Київ він побачив не таким, як очікував.

"Звісно, я на все дивився, як трохи дивакуватий турист, ще в потязі. І, звісно, я через свою необізнаність думав побачити понівечені війною будівлі просто повсюди, на кожному кроці. А насправді ти бачиш сучасні будинки. Це те, що я побачив, наприклад, у центрі Києва. Красива опера, люди спішать по своїх справах, кафе працюють, магазини відкриті. А потім залунала повітряна тривога, і це мене повернуло в реальність, і ти розумієш, що ось вона - небезпека. І це правда. І небезпечно всюди. Та попри це, я все одно буду подорожувати. Місто Київ - фантастичне", - заявив він.

 
"Лунає сигнал про відбій тривоги, і життя в Києві продовжується...", - написав Стівен

"Очевидно, я б хотів, щоби в Путіна стався якийсь інсульт або його довічно арештували, і він доживав віку десь у підвалі. Але от що б я хотів зараз, конкретно: щоб Захід не припиняв підтримку українців. Адже я трохи хвилююсь через американські вибори наступного року. І я, звісно, бажаю Збройним силам України успіхів на полі бою. А росіянам скажу: єдине рішення для них - відступити, перестати говорити ультиматумами типу "от як віддасте Донбас, то, може, ми подумаємо…". Ні! Ви не можете віддати їм те, що їм не належить! Тож українцям я бажаю стійкості", - наголосив Фрай.

Нагадаємо, Стівен Фрай приїхав, щоби стати ведучим Саміту перших леді та джетльменів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Безсонна ніч у Львові": зірка "Людей Ікс" Шрайбер побував у бомбосховищі й зізнався, що його там вразило

"I'm ok": як Джолі відреагувала на повітряну тривогу у Львові. ВІДЕО

Перша леді перервала інтерв'ю американському ТБ, щоби піти в укриття під час тривоги

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів