Tayanna розказала про панічні атаки, найромантичніший вчинок екса та від якого смаколика не може відмовитися

8 вересня 2023, 14:30

Співачка стала новою героїнею свіжого випуску журналу Аnywell.

В інтерв'ю виконавиця розкрила багато деталей побутового і особистого життя, зокрема розповіла про панічні атаки, кохання, guilty pleasure та інші цікавинки.

"У мене раніше було таке хобі: мені подобалось вивчати акупунктуру і в мене була структура акупунктурних точок, які треба натискати для того, щоб пройшла панічна атака, і я так себе лікувала. Тобто я кожен день по два рази натискала певну кількість точок на тілі в певній послідовності, і мені ставало краще", - розказала співачка, як рятувалася від панічних атак", - зазначила співачка.

 
"Я раджу багато бігати, тому що біг — це краща динамічна медитація, де людина вивільняє енергію і всі негативні емоції, які піднялися. Коли людина не знає, що з ними робити, треба одразу йти в спорт — активний, жорсткий, може, навіть у зал йти бити грушу, вибивати із себе цей зайвий потенціал, надлишкову енергію", - порадила Tayanna
фото з anywellmag

Відповіла співачка і на запитання щодо жіночності та хто її надихає серед українок.

"Жіночність — це не є "мур-мур-мур", що ти вся така рожевенька щодня, як зефірка. Зараз дуже часто почали оцим користатися, що жіночність — це зефірка. Але ж куди діти тоді інші проявлення жінки: пристрасть, сексуальність, те, що в неї може бути якийсь праведний гнів.

Я завжди кажу, що, наприклад, це Катя Сільченко — я її обожнюю. Ми з нею знайомі й дружимо років п’ятнадцять. Коли я вперше її побачила, вона вже була жіночна, ти на неї дивишся — і ти бачиш, що це жінка, змальовуй цей образ й хоч до себе чіпляй. Вона завжди була в рухах, в спілкуванні, в магнетизмі, ти з нею спілкуєшся, і вона просто зачаровує", - розповіла співачка.

 

А ще виконавиця зізналася, що жодного разу в житті не кохала "по-дорослому".

"Що я бачила в коханні до цього, що було з мого боку проявлено, — це було дуже емоційне дитяче кохання. Я цілковито закохувалась в людину, повністю розчинялась в людині, забувала, що навколо ще є життя і люди, з якими я спілкуюсь.

Мені постійно потрібно було емоційне підтвердження почуттів, що вони дійсно є, і я вважаю, що це незріле кохання. Не те справжнє божественне кохання, якого всі прагнуть і як до нього прийти — ніхто не знає. Поки що я думаю, що на мене цей досвід ще чекає. Коли в мене будуть стосунки, де в нас буде зріле справжнє кохання двох дорослих людей", - зазначила співачка.

 

Tayanna згадала, який найромантичніший вчинок робив для неї колишній кавалер.

"У моїх минулих стосунках я думала, що це мій чоловік на все життя. І це була і є прекрасна людина, мені дуже подобалось у ньому, що він непомітно записував усі мої бажання. От ми розмовляємо, і він записував собі в нотатки. А потім протягом року втілював ці бажання в життя, дарував подарунки, про які я мріяла.

Найромантичніше? У нас була річниця, і ми вдвох із сином поїхали в Чорногорію. Річниця 15 серпня. А 14-го чоловік телефонує і каже: слухай, я не зможу прилетіти, у мене купа справ. Ну ти вийди надвір, там тобі квіти кур’єр принесе (зараз буду плакати!). І я виходжу і бачу: він іде, він прилетів! А потім він питає мене, що я люблю більше, скрипку чи фортепіано. А мені навіть на думку не спадало, що він мені готує якийсь сюрприз. Я кажу, що мені подобається фортепіано. На другий день ми їдемо з ним гуляти високо в гори, зупиняємося, відкривається нереально красивий краєвид, і там… грає піаніст. Це був єдиний, напевно, такий дуже романтичний сюрприз взагалі за все життя, який мені зробив чоловік. Бо до цього такого ніхто не робив. Максимум: ось, візьми гроші, купи собі щось. А він вмів дарувати емоції, і це було дуже романтично, це було круто.

 
А ще у бліц-опитуванні співачка зізналася, що її guilty pleasure - горішки зі згущеним молоком, а найграндіозніша перемога над собою - похід до психотерапевта.

Нагадаємо, раніше Tayanna розповідала, які чоловіки їй подобаються і що вона найбільше цінує в представниках сильної статі. А також відповіла, що її збуджує, як ставиться до секс-шопів та які речі не вміє робити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Місія – не вмирати за мужиками": Tayanna поміркувала про стосунки з чоловіками та свій "божий дар"

Не п'є, не палить, надихає: Tayanna розказала, чим пишається, і показала ніжне ФОТО с сином

"Переродження відбулося": Tayanna розповіла, чим займається на Балі та коли остаточно повернеться до Києва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів