"Світу бракуватиме тебе": колеги та друзі вшановують пам'ять Меттью Перрі

29 жовтня 2023, 12:22

28 жовтня з життя пішов актор культового серіалу "Друзі", виконавець ролі Чендлера, Меттью Перрі. Його тіло у джакузі знайшов помічник. У ЗМІ зазначають, що Перрі мав проблеми з серцем й припускають, що причиною смерті зірки став серцевий напад.

Новина про те, що Меттью помер, сколихнула весь світ та шокувала його колег та друзів. Вони вшановують пам'ять актора.

Серце розривається. Дякую за весь той сміх, Чендлер Бінг, - написав Бекхем

"Серце розривається. Дякую за весь той сміх, Чендлер Бінг", - написав Бекхем

"Метті завжди був найвеселішим і найдобрішим. Він був добрим. Метті, пам'ятаєш, як ми грали в бінго в тій церкві в долині? Ти змусив мене сміятися аж до болю. До сліз. Я плакала від сміху. Мої співчуття всім, хто його любив", - написала акторка Алісса Мілано. Вони разом грали в серіалі "Всі жінки - відьми" та у фільмі "Танцюй до світанку".

Ще одна колега по серіалу "Всі жінки - відьми" та "Беверлі Хіллз 90210", акторка Шеннен Догерті написала, що їхня дружба тривала все життя.

"Ми були бандою давно. Ми просто завжди веселилася та підтримували один одного. У нас з Меттом було побачення, і це було на День святого Валентина. Він хотів забронювати столик в ресторані в Малібу, але не зміг, тому мій тато забронював для нього. Він говорив про ірландську переконливість мого тата більшу частину ночі. Наша дружба тривала довго. Справді, ціле життя. Я знаю, що багатьом боляче, особливо нашій маленькій банді. Багатьом його буде не вистачати. Я могла б бути більш поетичною, але переживаю шок і смуток", - написала Догерті.

"Смерть Меттью Перрі шокує і засмучує. Я ніколи не забуду ігри в шкільному дворі, в які ми грали, і я знаю, що люди в усьому світі ніколи не забудуть радість, яку він приніс їм. Дякую за сміх, Меттью. Тебе любили і будуть сумувати за тобою", - написав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, який є однокласником актора.

"Моє серце розбите через передчасну смерть мого "сина" Меттью Перрі. Втрата такого блискучого актора — це шок. Я висловлюю співчуття всім його близьким, особливо батькові", - написала екранна мати Перрі з "Друзів" Морган Фейрчайлд.

"Яка втрата. Світ сумуватиме за тобою, Меттью Перрі. Радість, яку ти приніс багатьом за своє занадто коротке життя, буде жити. Я відчуваю себе такою благословенною кожним творчим моментом, який ми розділили", - написала Меггі Вілер, яка зіграла дівчину Чендлера у "Друзях".

"Він був милий зі мною в "Друзях". І потім, коли я його бачила, після зйомок. Будь ласка, прочитайте його книгу. Це була його спадщина — допомагати. Але він не буде спочивати з миром. Він зайнятий тим, щоб смішити всіх там", - написала акторка Пейджет Брюстер, яка грала подружку Чендлера, на ім'я Кейт.

Шокує також той факт, що за кілька днів до смерті, Метью запостив собі в Instagram фото, де він у джакузі, в якому його знайшли мертвим. У мережі кажуть, що фото було віщим.

Нагадаємо, Меттью Перрі колись поборов залежності від алкоголю та наркотиків. Проте через наслідки їх вживання він вже був на волосині від смерті.

У 2022-му Перрі презентував мемуари, у яких детально розповів про боротьбу за тверезе життя. Він також зізнавав, що все ще не міг дивитися "Друзів", адже йому було боляче спостерігати за собою "в період залежності".


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів