Королевська з БЮТ розповіла про свою пристрасть

1 листопада 2007, 11:11

Народний депутат від БЮТ Наталія Королевська доволі часто є героїнею TabloIDа.

Тільки за цей рік, в перерві між депутатськими буднями, вона встигла посісти перше місце в рейтингу найкрасивіших депутаток Верховної Ради, спуститися разом з Андрієм Шевченком в шахту, увійти в рейтинг найстильніших жінок-політиків, відвести сина Ростислава до 1 класу і запалити бютівське серце прямо в центрі Луганська.

Цього разу виявилося, що пані Наталія є палкою прихильницею дамських капелюшків.


І пов’язана ця споконвічна жіноча пристрасть, звичайно, з любов’ю до кінного спорту. Адже капелюшок - неодмінний атрибут скачок.

Так, по етикету, на скачках пані прийнято з'являтися в елегантних костюмах і екзотичних капелюшках. Причому капелюшок задає стиль і колірну гамму одягу, взуття і аксесуарів дам.

Привід для поповнення своєї колекції капелюшок у пані Наталії на цей раз був дуже пристойний. Щороку на іподромі Лоншан проходять скачки Prix de l'Arc de Triomphe (Приз Тріумфальної Арки), які вважаються діамантом у короні французького кінного спорту.

Ця престижна подія, що входить в Міжнародну Серію Скачок, безумовно, є знаковою не тільки для Європи, але й для всього світу. Призовий фонд цих скачок є найбільшим у Європі.

Більше мільйона євро отримує той, хто прийде першим, і ще мільйон євро ділить між собою перша п'ятірка. Вперше скачки пройшли в далекому 1920 році, і до цього часу умови змагань анітрохи не змінилися.

Сьогодні палкі прихильники скачок можуть побачити у Парижі те ж видовище, що бачили любителі коней на початку минулого сторіччя.

Як зізнається Королевська, вона завжди намагається відвідати це чарівне дійство. Цей рік не став виключенням.

Кажуть, що та жінка, яка дозволяє собі одягти капелюшок, може подолати свої внутрішні комплекси.

Королевська ж вважає, що капелюшки модні завжди, просто кожного року вони інші. Від болеро (маленька кругла шляпа з загнутими догори полями) до великих капелюхім, прикрашених квітами.

"Мій роман із капелюшком розпочався досить давно, коли я вперше потрапила на скачки. Тож капелюшки – це друга моя любов, а перша – це все-таки коні. Я вважаю, що це найкращі створіння на землі. Їх грація, краса, аристократизм - просто неперевершені", - каже Наталія.

Вона зізнається, що коні – це сімейне захоплення. "У 50-х роках луганські коні вигравали кубки, одержували визнання, і завжди були в ціні. На початку 90-х кобили, які представляли цінність для родоводу, були втрачені. Зараз у нас п'ятнадцять коней, які постійно задіяні у скачках. Частина з них визнана кращими на ростовському, московському, п'ятигорському іподромах".

В гардеробі Королевської близько 30 капелюшків. "Я не можу сказати, що це колекція, бо знаю, що є жінки, які дійсно не можуть втриматись, щоб не купити собі ще та ще один капелюшок, щоб потім його так жодного разу і не вдягти. Зазвичай, я купую новий капелюшок перед скачками у Москві або за кордоном".

Єдиний іподром у світі, дрес-код якого дозволяє жінкам з’являтись на скачки без капелюшка, знаходиться у Гонг-Конзі.

Світ моди суворий, і на те, щоб робити капелюшки для еліти, можуть претендувати тільки відомі салони. Вже декілька десятиліть Будинок мадам Шанель залишається найпопулярнішим у великосвітських левиць.

Капелюшки від дизайнера Карла Лагерфельда коштують до 30 000 євро. Louis Vuitton теж не відстає від конкурента. Ціна в 25 000 євро за капелюшок від Louis Vuitton із пір'ям страуса або стразами модниць не лякають.

Адже без капелюшка непристойно з'явитися у вищому світі. Подивіться на королеву Великобританії і спробуйте пригадати, чи бачили ви Єлизавету II хоч раз без капелюшка? Навряд чи.

А це капелюшок, із якого розпочалася колекція Королевської

Фото прес-служби Королевської

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів