Колишня Довгого і Монро засвітилися на показі від Каравай

2 березня 2008, 16:55

З кожним Trade Mark Defile, який традиційно проходить напередодні Українських тижнів моди, вітчизняні дизайнери стають все ближчими до народу.

Якщо на осінньому Trade Mark свою другу лінію представила Оксана Караванська, то з приходом весни на протоптану стежку встала Інна Каравай. У суботу вже відома українським модникам марка "Nota bene & Karavay" представила колекцію "Осінь - зима 2008-2009" в рамках другої комерційної лінії.

У колекції Каравай, орієнтованій на сучасну ділову активну жінку, домінують сірі, чорні, коричневі пастельні тони. Серед фішок дизайнерки - зборочки, резинки, плісировані спідниці, високі гольфи.

Як зізналася Каравай після показу, до виготовлення другої лінії вона йшла 5 років, а попередні колекції дизайнерки, представлені на Ukrainian Fashion week, підпадали скоріше під категорію "prêt-à-porter de luxe".


"Тиражна колекція в наших умовах досить ризикована річ. Розумієте, ми виходимо на великий ринок, де є вже відомі марки, велика конкуренція. Тому ми лише півроку створювали цю колекцію, проте нічого не афішували", - розповідає Каравай.

За її словами, колекція потрапить до магазинів не раніше серпня, проте до яких саме - поки не відомо. Каравай лише веде переговори з баєрами.

Предмети одягу від дизайнерки коштуватимуть від 30 до 200 доларів. "Це не масовка, оскільки ми використовуємо якісні італійські тканини. Це гарний середній клас", - каже вона.

На показах другого дня Trade Mark Defile гламурної публіки явно поменшало у порівнянні з першим. Проте серед гостей виявилося кілька цікавих персонажів - чи то колишня, чи то теперішня дівчина Довгого дивилася показ Каравай у компанії лише свого Vertu. А от травесті-діва Монро активно спілкувалася зі своїми знайомими.

Каравай прикрасила свої моделі пасками-резинками і зборками

Трикотажні сукні досі в моді

Фішка Каравай - плісе

Монро теж прийшла подивитися на колекцію Каравай

Віка Левищенко прийшла у скромному вбранні - джинсах і звичайній кофтинці. Єдине, чим виділялася дівчина, - телефон Vertu і дорогі камінці у вухах і на пальці

Фото Іди Спалах

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів