Куриленко треба давати копняка, щоб вона знімалася у "Бонді"

17 квітня 2008, 13:04
Останні кілька тижнів українська модель Ольга Куриленко і її партнер по черговому фільму про агента 007 Деніел Крейг провели у Чилі. Саме там проходили зйомки 22-го фільму про Джеймса Бонда " Quantum of Solace", або "Квант спокою".

"Я ситий по горло сценами бійок, однак це ж частина роботи. У будь-якому разі я б не знімався у фільмі без цього", - каже після зйомок виконавець головної ролі Деніел Крейг, пише "Telegraph".

У Чилі знімали продовження історії Джеймса Бонда

Окрім того, актор, честь йому і хвала, величезну кількість трюків і небезпечних прийомів виконує особисто - без дублерів.


Деніелу Крейгу вже набридли бійки, проте стрибати доводиться

А трюки актор виконує самостійно

Ось так літає Джеймс Бонд

Так само і нова дівчина супер-агента, українка Ольга Куриленко намучилася на зйомках нового блокбастеру.

Камілла Куриленко якось сказала, що вона настільки вимотана, що їй вже навіть гримуватися не потрібно, аби мати втомлений вигляд.

Куриленко стомилася на зоймках "Кванту спокою"

Між іншим, поки що персонажі Куриленко і Крейга навіть не цілувалися на екрані. Проте Бонд, за звичкою, вже встиг закрутити з іншою жінкою.

Поки що "на екрані" Бонд нашу Олю ще не цілував

Нагадаємо, дія "Кванту спокою" починається за годину після подій, якими закінчився попередній фільм "Казино Руаяль". Бонд прямує на пошуки вбивць своєї коханої Веспер Лінд і руйнує плани терористів зі встановлення диктатури у Болівії.

У новому фільмі Бонд рятує людей від терористів

До речі, зйомки не обійшлися без проблем. Міністр культури Болівії, Пабло Гроу висловив офіційну претензію, заявивши, що його співвітчизників незаслужено "таврують" як наркоторговців.

Адже, за сюжетом фільму, двоє негідників з фільму, болівійці, причетні до наркоторгівлі, пише "Telegraph".

Деніел Крейг і ще один секретний агент у виконанні Джемми Атертон

Ще більше незручностей створив на зйомках чергової серії бондіани екс-начальник районного муніципалітету у Чилі Карлос Лопес. В одній зі сцен, коли Бонд і Камілла їхали в авто у супроводі поліцейських, у їхній кортеж врізалася його машина, пише "Daily Mail".

Проти зйомок "Кванту спокою" виступав міністр культури Болівіїї

Цією аварією Лопес висловив свій протест проти зйомок "Кванту спокою" на його колишній території, у містечку Бакедано. Благо, ніхто не постраждав. Лише двоє поліцейських мали відскочити у сторону. В результаті Лопес був арештований.

Під час зйомок Крейгу довелося мати справу не лише з автівками, а й автобусами

Актори відбулися переляком. Особливо, напевне, Оля Куриленко. Днями вона навіть зізналася у кількох своїх фобіях пресі.

Українка розповіла, що жахливо боїться, коли до неї доходить черга робити якісь трюки. Оля каже, їй практично треба давати копняка, аби вона таки насмілилася зробити хоч один трюк у новому фільмі про Бонда. Адже 28-річну Куриленко, за її словами, буквально паралізує від страху висоти.

Куриленко каже, що їй практично треба давати копняка, аби вона насмілилася зробити хоч один трюк

"Це завжди починається з моїх слів "Ні, ніколи, я не можу цього зробити, мені жахливо страшно", - ділилася вона якось із "AOL Movies".

"А закінчується все тим, що я таки все роблю", - додала кінодівчина Джеймса Бонда.

А от Крейг скаче, як той зайчик

Оля зізналася, що вона обливалася холодним потом від страху, коли мала стрибати з літака і бігти краєм скелі. Проте жінка намагається змушувати себе бути сміливою.

Під час зйомок оля іноді обливається холодним потом

Куриленко також розповіла, що основна частина зйомок ще попереду. Проте все одно, до прем‘єри фільму залишилося вже не так і багато. Принаймні на кіноекрани Великобританії "Quantum of Solace" вийде вже 31-го жовтня.

За матеріалами http://www.dailymail.co.uk/, http://www.star-ecentral.com/, http://www.telegraph.co.uk/, http://www.thaindian.com/, http://ap.google.com/, http://www.usmagazine.com/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів