Подкопаєва, Єфросиніна і Цимбалюк прийшли на чоловіків у панталонах

8 серпня 2008, 17:10

Містична п'ятниця - день трьох вісімок - викликала справжній ажіотаж у закоханих, які вирішили будь-що одружитися саме 8.08.08.

"Примазатися" до містичних віянь вирішила і київська тусовка, зморена тривалою паузою у публічному житті. Тож за день до символічної дати у столиці розпочалися гулянки.

Одною з перших завітала на дівич-вечір рожевенька Сумська, яка не лише покрасувалася-пофотографувалася, а й обговорила з подругами концерти, співи і хто влітку ходить без трусиків...

У четвер київські селебрітіз зібралися на "дівич-вечір". Хоча офіційно бомонд прийшов в один з наймодніших ресторанів для того, щоб відправити у щасливе подружнє життя наречених, насправді захід більше нагадував банальну тусу з метою засвітитися перед камерами.

Як то кажуть, головне - бажання гульнути, а привід завжди знайдеться.


І хоч усе було надто символічним - ні тобі справжніх стриптизерів, ні п'яних шалених дівчат, ні, власне, справжніх наречених, погуляли гості на славу.

Чоловіків на гулянку не запрошували, проте від відсутності спілкування зі своїм половинками, дівчати, здається не страждали.

Лама зуміла прийти на дівич-вечір з "чоловіком під ручку"

Одною з перших прийшла на вечірку телеведуча Ольга Сумська, яка, як завжди, почала з тренувальних вправ для зв'язок. Цього вечора вона викрикувала на всю терасу: "Маша! Ну! І я хочу сфотографуватися!"

Цікаво, що викликало таку реакцію Інни Цимбалюк? Чимала кількість фотогафів чи дівчата у весільних сукнях? Мабуть, колишня міска таки теж хоче заміж!
Ще одна міска - Ліка Роман - також прийшла подивитися на дівич-вечір. І навіть сукню біленьку одягнула

Завітала на тусу і дизайнерка Діана Дорожкіна. Після того, як її місце коло холодильника зайняла Олена Шоптенко, модельєрка мала вдосталь часу і з журналістами поспілкувати, і носик попудрити.

Дизайнер Ганна Бублик довгий час не розлучалася з якоюсь коробочкою

А от модельєрка Діана Дорожкіна спокійно пудрилася на терасі

Юна "зірка" Аріна Домскі як і всі прийшла без кавалера, проте почувалася дуже впевнено і відверто позувала фотографам. І правильно робила - бо чого боятися, коли усе найдорожче вже давненько застраховане.

І так, і сяк, та ще й отак! Попокрупилася перед фотокамерами Аріна Домскі

Ліля Подкопаєва на дівич-вечір привела маленьку доньку. Мовляв, колись у нас теж буде наречена. Що ж правильно - хай бачить мала, як гуляють модні тітоньки, і вчиться.

А Подкопаєва вирішила привчати до гулянок маленьку доньку

Сама ж Ліля такий спільний похід пояснила банальною відпусткою нянечки.

Знайшла вихід із ситуації Лама, яка прийшла з подругою-"кавалером". Пристрибала у парі і письменниця Ірена Карпа. Щоправда, не з чоловіком, а з подругою-білявкою, з якою і пробалакала весь вечір, попиваючи коктейльчик.

Карпа потягувала коктейльчик і обнімалася з подругою

І хоча вхід чоловікам на дівич-вечір був заказаний, без сильної половини людства не обійшлося.

Порадував весільною сукнею та оголеними волохатими ногами Олександр Ангел Педан. І хоча цього разу він не роздягався, все ж потішив столичних тусе своїм зовнішнім виглядом.

Педан цього вечора нарядився нареченою. А Даша Малахова буде за чоловіка?

Так потішив, що Маша Єфросиніна, не довго думаючи, захотіла роздягти Ангела Педана...

Маша Єфросініна була в захваті від сукні Ангела Педана. Але згодом не втрималася і таки прокричала: "Та знімай уже все це!"

Також то коло одної, то коло другої компанії дівчат час від часу з'являвся Андрій Кравчук. Мабуть, просто побоявся відпускати свою подругу на таку вечірку саму. У чоловіків-бо своє уявлення про дівич-вечори.

Для Андрія Кравчука правила не писані. На дівочу вечірку він прийшов з регіоналкою Іриною Бережною. Подейкують, що у них роман...

Танцівниця Олена Шоптенко, незважаючи на те, що прийшла без свого руденького погодника, була дуже веселою. Настільки, що танцювала просто на терасі. Ну не може жити Олена без танців, що ж поробиш?

"Циганочка" у виконанні Шоптенко?

Сестри Завальські з "Алібі" пришли одними з перших, проте постійно вибігали поговорити по телефону.

Впевненим кроком і досить швидко ішли сестри Завальські з дуету "Алібі". Мабуть, поспішали на традиційний для дівич-вечорів стриптиз....

Пригощали дівчаток мартіні, коктейлями та фруктами. Але не обійшлося і без оголених чоловіків. Повноцінного стриптизу не вийшло, проте хлопці і потанцювати встигли, біленькі панталони показати.

але побачити вдалося лише панталони.

"Продірявлена" Маша Фокіна та Асія Ахат припізнилися, проте переглянути показ весільних суконь встигли.

Припізнилися трохи Маша Фокіна
і Асія Ахат
Пристрибала на вечірку аж занадто одягнена телеведуча Даша Трегубова
Словом, чи одружиться хтось зі столичних зірок цього року чи ні, невідомо. Але на дівочу вечірку селебрітіз прийшли у повному складі.
Проте показ весільних суконь побачили усі

Мабуть, не стільки порадіти за завтрашніх наречених, як весело похихотіти та покрасуватися засмагою і літніми сукнями.

Усі фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів