"А.Р.М.І.Я" на Криті пила горілку та від‘їдала свої стегенця

21 серпня 2008, 16:29
"А.Р.М.І.Я" Нікітіна провела відпустку на Криті, подуріла у воді і від‘їдалася. Як кажуть дівчата, у Греції вони навчилися розслаблятися. Вочевидь, до того дуже вже напружувалися....

"У Греції ми навчилися відпочивати і розслаблятися. І дозволили собі набагато більше, ніж зазвичай. Вперше за цілий рік ми забули про тренування і просто їли", - зізнається одна з солісток українського "спайсгьорлзу" Оксана Задорожна.

Проте дівчина одразу додала, що фіззарядку вони таки не полишили - спуск до моря "був дуже крутий". "Також ми влаштовували довгі запливи", - додала Ксю.

"Щовечора ми відправлялися на розвідку в місцеві ресторанчики. Господарі були дуже дружелюбними, постійно до нас підбігали офіціанти зі стопочкою горілки. Ми цокалися і кричали "ямаш" - герцькою це значить "за нас", - розповідає руда Настя Снадна.

За словами баришень, вони також виступали у місцевому розважальному комплексі.


"З нами працювали Сергій Пєнкін та Олександр Ревва з російського "Comedy Club". Яке ж було наше здивування, коли вони зібралися під сценою під час нашого виступу і кричали "респект", - додає інша учасниця гурту Світлана Сафронова.

Ну і подуріти на пляжі часу дамам вистачило.

За матеріалами Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів