Фредді Меркюрі співав у Харкові, а Добкін танцював з презервативами

13 вересня 2008, 12:32
Мрії збуваються. Таке відчуття виникає після того, як протягом вечора ти дивишся на харківську сцену, а там - бачиш і чуєш "Queen". І начебто й стільки років минуло, і Фредді Меркюрі вже давно немає. Але цієї п‘ятниці його голос співав із Харковом.

На найбільшій площі Європи - площі Свободи - відгомонів концерт групи-легенди. 350-тисячний натовп підмерзав при температурі +10 і зігрівався спогадами й піснями - старими хітами Фредді та новими композиціями у виконанні нового соліста "Queen" Пола Роджерса, музикантів Браяна Мея та Роджера Тейлора.

"Queen" у Харкові зібрали близько 350 тисяч людей

За доброю традицією на благодійний концерт "Queen" під патронатом фонду АНТИСНІД Олени Франчук прийшла енна кількість VIP-ів.

Олена Франчук взяла приклад з чоловіка Пінчука і привезла в Україну світових зірок - боротися зі СНІДом

У VIP-секторі ТаблоID запримітив безпосередньо саму дочку екс-президента Леоніда Кучми та її чоловіка-олігарха Віктора Пінчука, скандального мера Харкова Михайла Добкіна з дружиною і дочкою, секретаря Харківської міськради Геннадія Кернеса.

Разом із жінкою та сином прийшов послухати світові хіти екс-посол США в Україні Карлос Паскуале.


Неподалік було видно російського хокеїста Павла Буре, співачку Наталю Могилевську, гендиректора ICTV Олександра Богуцького, регіоналів Валерія Коновалюка, Нестора Шуфрича та Інну Богословську, а також дочку гітариста "Queen" Браяна Мея і подружжя Подкопаєва-Нагорний.

Соліст "Queen" Пол Роджерс

До речі, і VIPи, і журналісти з прес-туру спізнилися на концерт на дві пісні. Як сказали пресі, через спортсменку Лілію Подкопаєву - вона, мовляв, "повільно їхала". Щоправда, потім політики й зірки хутенько вмостилися, аби насолоджувалися шоу і зігріватися, тихо попиваючи коньячок.

"Все, що твориться сьогодні тут - це просто щось неймовірне. Я як пошановувач "Queen" з 22-літнім стажем просто шаленію від цього шоу, яке сьогодні твориться тут. Я не так давно був у Ніцці на концерті Мадонни, але та енергетика, яка присутня сьогодні тут, просто збиває з ніг", - захоплено розповідав ТаблоIDу Олександр Богуцький.

Коли ж у VIP-секторі почали роздавати презервативи і прапорці антиснідівської акції, Олена Франчук заховала контрацептиви у кишеньку, а от непосидючий Добкін взяв презервативи і, тримаючи у руках, танцював із ними. Тим часом VIP-и замахали прапорцями-флаєрами, наче діти 1-го травня, і у секторі зачервоніло.

Концерт "Queen" - частина антиСНІДівської акції фондру Франчук

Під час концерту найбільше відривалися Наталя Могилевська й Олена Франчук - вони танцювали разом, крутилися, вертілися, одним словом - драйвували.

Тиша запала над площею Свободи, коли зазвучало гітарне соло у виконанні Браяна Мея - "Brighton Rock". Було чутно лише інструмент гітариста і.... клацання фотоапарата - це Добкін фотографувався з народом.

Старі пісні "Queen" йшли на ура - їх пам‘ятали, знали на пам‘ять, смакували. Новинки репертуару групи сприймалися з меншим ентузіазмом. Щоправда, пісні про любов - все одно брали своє. Під час концерту пролунали всього 28 пісень і 2 інструментальні композиції.

"Мені сьогодні сподобалися як старі пісні - дуже багато, так і пару нових пісень. А "Queen" я слухаю давно, ще з підліткового віку", - поділилася з ТаблоIDом засновниця фонду-організатора концерту Франчук.

Коли над площею зачулася "Radio Ga Ga", народ - від сцени і до "останніх рядів" - почав ритмічно, в унісон плескати в долоні. Під "We Will Rock You" буквально вся площа, включаючи пресу і VIP- сектор, робили два притопа-один при хлоп і всі співали.

Під час "Bohemian Rhapsody" музичну партію грала група, а вокальна звучала записом голосу Фредді Меркюрі з концерту Live at Wembley 1986-го року. При цьому на великих моніторах крутили архівні відеозаписи з Меркюрі. Багато хто з публіки плакав. Нагадаємо, соліст "Queen" помер 1991-го року від СНІДу.

Після того, як "Queen" традиційно залишили сцену під композицію "God Save the Queen", люди ще сподівалися, що музиканти вийдуть на біс. Однак не у їхніх правилах повертатися на сцену після цієї пісні.

"Сьогодні був просто відрив! Хоча мені свого часу ще пощасливилося бути 90-го року в Гамбурзі на концерті "Queen", ще з живим Фредді. Це було просто щось неймовірне!" - розповів ТаблоIDу регіонал Валерій Коновалюк.

На питання ТаблоIDа, а яким чином вдалося йому потрапити на це шоу у далекий 1990-ий рік, Коновалюк спершу зам‘явся, а тоді відповів: "Я тоді служив у радянській армії, і ми з другом втекли на цей вечір на концерт. Звичайно, це було дуже ризиковано але воно було того варте".

У Харкові 12-го вересня зашкалювала кількість представників правоохоронних сил, на будинках стояли снайпери, а "боєздатні" бабусі знімали по 1-ій гривні з кожного нещасного фаната, якому захотілося відвідати сортир.

Після завершення концерту, вже в аеропорту VIP-и щось засумували. "А що це ви всі такі сумні, наче після концерту Зіброва?" - спробував розвеселити гламурну публіку Коновалюк.

Могилевській, яка вже й так була під шофе, Богуцький запропонував випити горілки з кришечки. Він взагалі цього вечора завідував "баром" - носився із пляшкою горілки і розливав бажаючим. І коли регіонал Коновалюк на якусь мить відійшов від гендиректора телеканалу, Богуцький гукнув: "Валерій Батькович, а шо це ви, отриваєтєсь від колектива?"

Віпи чекали на літак, тихо попивали горілочку і спілкувалися - про своє, про життя, про "Queen" і про Фредді Меркюрі. God, save the Queen.

Фото надані Фондом Олени Франчук "АНТИСНІД", фото з сайту http://www.lifemustgoon.net/ і фото на титулці з сайту http://www.queenmustgoon.net та www.peoples.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів