Як Шуфрич кидав з вікна водяні бомби, а гранатою зачепив людину

Четвер, 17 липня 2008, 11:55

Не менш колоритний за своїх однодумців Ганну Герман та Віктора Януковича, екс-міністр Нестор Шуфрич розкрив деякі таємниці зі свого дитинства.

І хоча Нестор Іванович зізнався, які капості робив у школі і які робить зараз, про перший сексуальний досвід говорити відмовився навідріз.

"Ні, ви про це від мене ніколи нічого не почуєте, тому що це стосується не лише мене. І з поваги до людини, яка мені відкрила цей дуже красивий світ, я ніколи не буду говорити про це привселюдно..," - розчарував регіонал цікавих до приватного життя в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Тим не менше, Шуфрича таки вдалося трохи розкрутити на особисте. Коли його спитали, які дівчата йому подобалися, соратник Василя Горбаля відповів:

"Усі вони були класними. Можу тільки сказати, що у дівчатах мені подобалася зухвалість, у жінках - жіночність".

 Шуфричу у дівчатах подобалася зухвалість, а у жінках - жіночність

"Перший раз я закохався в дівчину із сусіднього будинку, коли був у восьмому класі. Я красиво до неї залицявся, дарував квіти", - розповідає Нестор Іванович, якого звинувачували у побитті колишньої дружини Наталі Ворони.

Розповів він також і про студентські амури. Каже, студентом якось поїхав в Угорщину, і у нього зав'язався роман.

"Тоді вважалося дуже престижним одружитися з угоркою і виїхати жити за кордон. Я ладний був женитися, але попросив дівчину приїхати жити в Україну. Це викликало шок і у її батьків, і у моїх - іноземка все ж таки! Так ця історія й закінчилася - вона не захотіла переїхати", - згадує Шуфрич.

 Нестор по молодості ледь не одружився з угоркою

Розкрив регіонал іще одну подробицю, яка, можливо, проллє світло на тонку душу екс-міністра:

"Мої улюблені іграшки - автомат і ведмедик Брумі, подарований батьками. Згодом він потріпався, але я постійно просив маму його зашити. Думаю, і сьогодні він десь у батьків зберігається".

Кажуть, що по улюбленій дитячій іграшці можна ідентифікувати дорослі комплекси людини...

"Щодо комплексів - навіть не знаю, що сказати. По-моєму, я взагалі не комплексую", - прокоментував питання про комплекси з дитинства Нестор Іванович. За словами Шуфрича, дитинство у нього було "нестандартне".

 У дитинстві Нестор Іванович найбільше любив автомат і ведмедика Брумі

"Вчився добре, але "ботаніком" не був: не повірите, але я в житті не написав жодної шпаргалки - просто ліньки було. Мені легше було прочитати і запам'ятати. Витягнувши квиток на іспиті, міг подумки відтворити номер відповідної сторінки у підручнику і потрібні абзаци", - запевняє екс-"надзвичайник".

Розповів регіонал і як вчився битися: "Так, билися дворами. Кожна сторона висувала одного бійця, і той захищав честь двору. Мені теж доводилося". Бувало, за якісь капості Нестора і карали.

"Першою квартирою, у якій ми жили з батьками, була комуналка на вулиці Минайській у місті Ужгороді"

"Обмежували прогулянки надворі, спілкування з друзями, не дозволяли дивитися телевізор. А я дуже любив "В гостях у казки", "Карусель" і "На добраніч, малята". Пізніше став дивитися угорське телебачення, із передач якого дізнавався про сучасні віяння у музичній поп-культурі. Слухав "АВВА" і "Bony M", - розповідає Шуфрич.

"А ще пам'ятаю, коли батьки купили магнітофон, ми з братом цілий тиждень взагалі спати не лягали", - додає він. Розповів регіонал і про перших друзів та як травмував гранатою людину.

"Я вважаю, що найміцніша дружба зав'язується з хлопцями з двору й однокласниками. Ми хуліганили, як усі: кидали з вікна пакети з водою, портфелі одне в одного", - розповідає екс-міністр.

 Шуфрич: "Ми хуліганили, як усі: кидали з вікна пакети з водою, портфелі одне в одного

"Якось нам оголосила війну вчителька географії, і ми постійно ховали її указки. Коли нам потрібно було зірвати урок, ми знімали класну дошку з шурупів, вона з гуркотом падала, а ми робили вигляд, що нічого не розуміємо", - чесно зізнається він.

"До речі, можна провести "історичну паралель": тоді ми знімали із шурупів дошку, сьогодні - громимо табло у ВР, щоб зірвати роботу сесії", - додає Шуфрич.

Не може забути Нестор Іванович і свою першу "сувору і справедливу" вчительку Юлію Іванівну. Каже, вчився завжди добре, четвірку мав лише з початкової військової підготовки.

 У Нестора були проблеми з початковою військовою підготовкою - через гранату... 

"Просто одного разу на уроці, з огляду на, що "сили було, як дурі", метнув гранату так, що вона, відскочивши, потрапила викладачеві у ногу. Природно, лемент піднявся", - розповідає він.

Каже, тоді викладач якось стримався, але на наступному занятті змусив Шуфрича і ще одного хлопця, що завинив, "вирити окоп у такому місці, де зробити це було нереально".

 Батько Шуфрича був військовослужбовцем і майстром спорту з тенісу, а дід - банкіром

"Я ж, помітивши поруч екскаватор, запропонував скинутися і заплатити водію за вириту яму. Коли викладач прийшов і побачив наш "трудовий подвиг", а ми ще спеціально вимазалися у грязюці й зобразили з себе ледве живих, природно, поставив нам обом по "п'ятірці", - розповідає про свою кмітливість і артистичні здібності екс-міністр МНС.

Кишенькові гроші, зрозуміло, у школі давали батьки.

"Так, їх вистачало на булочку з ковбаскою і лимонад. З цих же грошей я відкладав на подарунки батькам. Мамі на усі свята дарував гвоздики, а раз на рік намагався обов'язково купити її улюблені парфуми "Красная Москва", - розповідає епатажний депутат, який нині носить годинник ціною з віллу в Анталії.

 Шуфрич дарував мамі "Красную Москву"

І взагалі Шуфрич з інтерв‘ю вийшов просто таки взірцевим дядьком. Спортом займався, п‘ятірки за чесність ставили, шкідливих звичок не має.

"До речі, усі завжди знали, що я не п'ю. Більше того, навіть Леонід Данилович дозволяв мені не пити..," - розповідає він. Каже, курити ніколи не пробував, а випив вперше вже будучи народним депутатом.

Отаке воно тяжке депутатське життя - аж за пляшку берешся...

Фото з особистого архіву Шуфрича, журнал "Публичные люди". На титулці фото з http://utro.ua/


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Шуфрич мріє про дівчинку

Міністр надзвичайних ситуацій про геїв, сексуальність Богатирьової та Тимошенко і свою жінку
Останні матеріали
Більше матеріалів