Білик сказала, що не дає чоловікам, і вручила ексу контрабас

11 листопада 2008, 10:32
Ірина Білик подарувала своєму продюсеру контрабас, зекономила майже півтори тисячі доларів, заспівала реп і через Агілеру вирішила повторити гастрольний тур.

Так, днями двома сольними концертами співачки завершився ювілейний тур "Назавжди" 20 років разом". Спершу, правда, концертів планувалося три, але один з них скасували.

"Організатори наших концертів попросили мене скасувати один з них після того, як дуже погано пройшли виступи Крістіни Агілери. Вирішили, що на мій третій концерт можуть не зібратися люди", - пояснила Білик, квитки на яку коштували від 100 до 600 гривень.

Такою була Білик на початку своєї кар'єри

"А тепер я дуже шкодую, що скасувала цей концерт - стільки бажаючих потрапити у зал, що мені довелося особисто викуповувати квитки для своїх друзів, щоб вони змогли прийти", - додала вона.

"Думаю, навесні повторю гастрольний тур", - зізналася білявка після двох аншлагових шоу. Ще одним проявом кризи, який відчула на собі Ірина Білик, стала вартість за чистку її сценічних костюмів.


А потім Іра була рудою

"У мене в шоу чотири костюми, і мені потрібно було їх почистити. Я дізналася, чищення обійшлася б мені в 1200 доларів. А так дизайнер Сергій Єрмаков, який мені пошив сукні, та його працівники привели моє вбрання до ладу. Я рада, що не довелося витрачати такі гроші", - поділилася артистка з 20-річним стажем і енною кількістю пластичних операцій.

Концерт Білик розпочала - до певного розчарування багатьох - з нових пісень. Адже багато хто чекав композицій, з якими Іра починала скоряти український олімп. Тож коли дійшов час до пісень "Ти мій", "Пригадай", "Так просто" і "Одинокая", зал зустрів їх захопленим ревінням.

Період "Фарб" у творчості співачки

Правда, чимало старих пісень виконувалися у нових танцювальних аранжуваннях, через які трохи втратили колишню принадність. Не вразив, як пишуть очевидці, й балет.

Ще за кулісами Білик розповідала, чому їй довелося відмовитися від послуг екс-коханця хореографа Діми Коляденка.

"Ми пропонували Коляденку ставити цю програму, але він, крім гонорару, висунув дивні умови: щоб я зробила йому рекламу", - пояснювала Іра, чиї груди Коляденко колись показав всьому Інтернету й ЗМІ.

"Я рекламу чоловікам не роблю", - заявила співачка і звернулася по допомогу до іншого хореографа.

І завжди кольорова й трохи дивна

Правда, домашня обстановка, яка панувала у залі, компенсувала всі незручності. "Я усіх вас знаю, напевно, ми зустрічалися у супермаркеті", - говорила публіці Білик.

На сцену до Іри вийшли і два найдорожчі зараз у її житті чоловіки - син Гліб та коханий Дмитро Дікусар.

Білик і її "Країна"

Гліб заспівав пісню "Мама", яку йому написала сама Білик, а аранжування зробив Потап. У пісні малий Гліб Оверчук зізнався, як йому не вистачає мами, яку він частіше бачить на екрані. Та все одно він її дуже любить і чекає з гастролей.

А у той час, як хлопчик читав реп, його зоряна мама підспівувала на бек-вокалі. Іра, правда, зізналася: "Я не збираюся робити з нього зірку. Але на студію разом із мною він ходить".

БІлик з сином Глібом заспівали реп

Що ж стосується Дікусара, то він піднявся на сцену до своєї старшої дружини і подарував їй величезний букет червоних троянд та встав на коліна. Між іншим, рік тому парочка зіграла своє бразильське весілля у Ріо-де-Жанейро.

"Діма мені готує ще дещо, але поки приховує. А я його з нашою річницею вже привітала, подарувавши коханому каблучку", - розповіла співачка.

Останні роки

На другий день, 8-го листопада, у розпалі шоу на сцену вийшов продюсер Білик та її екс-чоловік Юрій Нікітін. Він, як і було обіцяно, презентував Ірі діамантову каблучку та підвіску на шию.

У відповідь на це Білик вручила йому... контрабас. Як пояснила потім такий подарунок співачка, так вона виконала заповітну мрію Нікітіна, який всі ці 20 років мріяв грати на цьому інструменті.

А десь у цей час Ірина Білик закрутила з Дімою Дікусаром

Окрім того, на концертах Ірини у залі були помічені її друзі: спортсменка-танцюристка Ліля Подкопаєва, сільський і гламурний Антін Мухарський і рестораторка Маргарита Січкар, яка подарувала Білик схожу на Іру ляльку.

На концертах у Києві Білик завалили - квітами

За матеріалами прес-служби Mamamusic, "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Фото різних років творчості надані Mamamusic, фото на титулці "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів