Одинока Клочкова та татусь-Лісогор провели 8 березня разом

9 березня 2009, 15:45
Перший Національний намагався зробити фінал Нацвідбору "Євробачення-2009" гучною подією. Для цього орендували Палац "Україна" прямо на Міжнародний жіночий день, всадили журналістів та фотографів на балконі й очікували на іменитих гостей.

Останні не проявили особливу зацікавленість до заходу. Так, на перемогу Світлана Лободи прийшли подивитися в основному не її колеги по шоу-бізнесу, а навпаки - доволі відсторонені від співу люди.

У кулуарах палацу Україна були помічені екс-майор Микола Мельниченко, модель Марися Горобець, телеведуча Світлана Леонтьєва, плавчиня Яна Клочкова та ще одна зірка плавання - Олег Лісогор.

Також прийшла підтримати конкурсантів, зокрема Лободу, якій і робила номер Олена Коляденко. А у залі був помічений екс-чоловік Олени - хореограф Дмитро Коляденко.

Серед представників співочої частини шоу-бізнесу були екс-продюсер Ані Лорак Юрій Фальоса, поет Юрій Рибчинський, Олександр Злотник, співачка Ольга Крюкова та співак Василь Лазарочив.


Екс-майор Микола Мельниченко, відомий за касетним скандалом, на фінал Нацвідбору прийшов з дамою, яка вперто тікала від фотокамер
Модель Марися Горобець (праворуч) не пропустила пісенну подію і красувалася на камеру

Яна Клочкова також позувала фотографам. Однак на питання: чому на 8 березня вона ходила сама по Палацу "Україна", відповіді не дала

А от її колега по спорту - плавець Олег Лісогор на фінал нацвідбору "Євробачення-2009" пришов не сам - хоча й без матері свої дочки, але з друзями. Саме з ними, до початку концерту, спортсмен лизькав морозиве, яке продавалося у фоє.
Завітав на подію й розвеселий хореограф Дмитро Коляденко
А за кулісами переживала за Свєту Лободу Олена Коляденко
Продюсер Юрій Фальоса привів на концерт дівчину в жовтому. Можливо, це його нова підопічна?
Разом трималися поет Юрій Рибчинський, телеведуча Світлана Леонтьєва та співачка Ольга Крюкова
А ось композитор Олександр Злотник тримав за руку юну особу. Можливо, свою онуку
Співак Вася Лазарович ходив по коридорах, та інколи виходив поспівати на сцену

Фото Дмитра Амідові

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів