Нагорний в шоці від самого себе, або Гольф заради грибів

22 квітня 2009, 13:38

На вихідних у столичному гольф-центрі бізнесмен Тимофій Нагорний розважав своїх друзів боксера Володимира Вірчіса та плавчиню Яну Клочкову. Телеведуча і акторка Руслана Писанка підмерзала і їздила на іменному автомобілі, а дизайнерка Дорожкіна роз‘їжджала на електронному самокаті.

У Київ приїхав відомий американський гольфіст Джош Олсон. Подивитися на нього прийшли вітчизняні публічні особи. Правда, багато хто з них показових виступів так і не дочекав. Знаменитості самі з виглядом справдешніх гольфістів розмахували ключками.

Клочкову розсмішив Нагорний. Тимофій того дня взагалі не був схожий на вбитого горем батька сімейства напередодні розлучення.

Нагорний не надто схожий на замученого розлученням чоловіка

"Бачив? За 50 метрів полетів м‘ячик! Я сам у шоці! Граю в гольф вперше у житті. Дивися, дивися, вже за сто метрів!" - радів Нагорний, який прийшов у компанії Яни та боксера Вірчіса.


Тимофій сам від себе в шоці
Чи в шоці від Тимофія Клочкова невідомо, але обіймала його плавчиня радо

Вздовж балкону прогулювався телеведучий Анатолій Борсюк. Він з посмішкою спостерігав за тренуванням своїх супутниць. А коло накритих столів на знайомих вже чекав актор Валерій Чигляєв. Він все травив анекдоти.

"Гольф, як і більярд - розвага для чоловіків, щоб руки у кишенях не тримали" - обмовився Чигляєв, замахуючись для чергового удару.

Чигляєв не хотів, щоб Борсюк склав конкуренцію у гольфі зеленій молоді?
Татко "Першої віце-міс Україна-Всесвіт 2009" Євген Паперний

Незабаром до компанії приєдналися телеведуча Писанка і дизайнерка Дорожкіна. Діана приїхала у куртці з власним логотипом і в салатових чобітках на шнурівці. Тим часом Руслана страшенно мерзла у легенькій сукні та босоніжках.

"Знала б, що буде так холодно, вдяглася б тепліше", - скаржилася Писанка подрузі. Власне, врешті-решт Руся не витримала, стрибнула у свій джип і гайнула додому перевдягатися. Повернулася акторка десь за чверть години у штанях, кросівках та теплій куртці.

Дорожкіна прийшла у чоботах, а гаряча Писанка у босоніжках
Легкий присмак дольче-габани на спині Діани Дорожкіної

Тим часом Діана Дорожкіна на підборах освоювала сіґвей. За кілька хвилин вперта дизайнерка вже хоробро літала Оболонською набережною.

Дизайнерка і на підборах самокат осідлала
Натомість Писанка встигла перевдітися
Руся розгулювала на іменній тачці

Забачивши такі розваги, Клочкова з Вірчісом закинули ті ключки, видерлися на самокати та з реготом помчали за Діаною.

Вірчіс вже не хлопчик, але радіє забаві, як дитина

"Нас не догонят!..."

Водночас телеведучий "Свободи слова" Андрій Куліков у неділю вбрався у зовсім незручний для гри плащ. Правда, він і не грав - лише дивився за "гольфістами".

"Але мені дуже подобається, і в Лондоні, наприклад, я не прогавлю нагоди випадку прийти на поле. Чесно кажучи, я люблю гриби збирати, а на англійських полях їх дуже багато", - зізнався Куліков.

"Ну, поля в Англії побільше наших. На них багато кущиків, пролісків. От на моєму улюбленому, наприклад, у Кройдоні (район південного Лондона), ростуть найкращі у Британії маслюки", - захоплено розповідає грибник-аматор.

Телеведучий Куліков зізнався: для нього передусім важливі гриби

А от у Києві Куліков на полі для гольфу вперше. Каже, восени і дізнається, як воно тут з грибами. Ну, правда, якщо тоді буде в Україні.

А наостанок чемпіоном світу з найдовшого удару, американець Джош Олсон влаштував присутнім заключний гольф-перформенс.

Американський гольфіст Джош Олсон поставив крапку у гольф-вечірці

За матеріалами "Дусі" та "Комсомольської правди в Україні"

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Світського життя", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів