Рудьковський сходив у ресторан з брюнеткою. ФОТО

7 травня 2008, 14:43
Екс-міністру транспорту і зв‘язку Миколі Рудьковському не щастить. На гроші залетів, за ґратами сидів, у перелюбстві його звинуватили, до лікарні під ніж потрапив...

Тепер - нові пригоди Рудьковського. Після Великодня екс-міністр з‘явився у центрі міста із супутницею - брюнеткою.

Здавалося б, випадок зі знаменитою моделлю Олександрою Ніколаєнко мав би навчити Миколу бути обережнішим. Але його знову ловлять на гарячому - із жінкою.


Після скандалу з моделлю Олександрою Ніколаєнко Микола Рудьковський знову з'являється у супроводі жінки модельної зовнішності

Екс-міністр із супутницею

У суботу 3-го травня Рудьковському захотілося зайти у ресторан. Причому завітав він туди не один, а супроводі панянки із сумочкою "Louis Vuitton".

Минулої суботи пара прямувала у ресторан

Супутниця любителя "Aston Martin" вийшла із сумкою "Louis Vuitton"

Щоправда, хто знає, може, то просто подруга чи родичка 41-річного пана Рудьковського... А можливо, і дружина - її ж бо відтоді, як вона вийшла за Рудьковського, ніхто практично не бачив. Тож пізнати пані Рудьковську - не так вже й легко.

Може, це просто подруга чи родичка 41-річного Рудьковського? Може, дружина?

Нагадаємо, колишній міністр одружений на Вероніці Ординській. Колись жінка скандального Миколи Рудьковського отримала титул "Міс Києва". Було це у 1992-му.

На фото Микола Рудьковський і його дружина Вероніка Ординська

У 1993-му майбутня дружина Рудьковського взяла участь у популярному національному конкурсі "Міс Україна".

"Міс Київ-1992" Вероніка Ординська ліворуч

Перемогу Вероніка не здобула, проте на неї вдягли стрічку із написом "Віце-Міс Україна". Їй тоді було 16 років. По тому Вероніка працювала моделлю у Парижі і деякий час вивчала англійську у Лондоні.

А на цьому конкурсі "Міс Україна" 1993-го року майбутня дружина Рудьковсько стала віце-міс

З Миколою Рудьковським Ординська познайомилася у 1997-му. Незабаром вони одружилися і з того часу Вероніка почала вести досить закритий спосіб життя. Побачити десь дружину Рудьковського - нелегко, та й на людях пара практично не з'являється разом.

Наразі у подружжя Рудьковських двоє дочок. Старша, Настя минулого року пішла до школи. Меншій Ані до школи ще років 4-5 рости треба.

Любить Микола Рудьковський жінок.

Нагадаємо, раніше екс-міністра бачили у товаристві інших симпатичних жінок

А скандальний політ у Париж із Олександрою Ніколаєнко запам'ятався надовго

І ще один цікавий факт. 12-го квітня надвечір Рудьковський був помічений з жінкою, схожою на його травневу супутницю, при вході у новий ботанічній сад, що на станції метро "Дружби народів".

Сам екс-міністр в темних окулярах ішов пішки, а молода жінка була верхи - на електронному самокаті. При цьому Микола просив всіх перехожих розступитися і дати їм дорогу.

На прохання Рудьковського, як свідчать джерела ТаблоIDа, не відгукувався лише охоронець Ботсаду. Чолов‘яга не хотів пускати парочку, бо не міг зрозуміти, на чому це їде жіночка. Проте врешті-решт Рудьковського і його супутницю пропустили на територію Ботанічного.

Цей самокат - перший у світі самокат, що працює під керівництвом мікропроцесора та самостійно утримує вертикальне положення, за допомогою системи гіроскопів. І коштує такий засіб пересування 3000-8000 доларів.

Смішно, але факт: на тому ж електронному самокаті прогулювавлася Ботсадом і Ніколаєнко разом із "Міс Україна-Всесвіт 2007" Людмилою Бікмулліною.

Джерела ТаблоIDа бачили супутницю Рудьковського на такому електронному самокаті коло Ботсаду. Рудьковський позичив самокат у Ніколаєнко?

До слова, у листопаді 2005-го року президент США Джордж Буш подарував прем‘єр-міністру Японії Дзюнітіро Коїдзумі електронний самокат компанії "Segway".

Тоді перед офіційною зустріччю на саміті у Кіото Буш катався на самокаті у резиденції, де він зупинився. А коли туди під‘їхав японський прем'єр, президент запропонував і йому спробувати - прем‘єру сподобалося. Між іншим, Буш примудрився навіть гепнутися з такого самокату.

Фото Володимира Володимирова, ТаблоID та фото з сайтів http://www.models.ua/, http://www.news.lviv.net/, http://www.sherengovskie.kiev.ua/, http://www.missukraineuniverse.com.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів