Шуфрич приніс Джамалі оберемок троянд, а вона зазвіздилася?

29 вересня 2009, 15:37

У неділю переможниця "Нової хвилі-2009" Джамала презентувала свою нову програму "Jamala The Revue Show". Шоу пройшло із запізненням і з претензіями.

Подивитися на те, як надриватиметься голосовими переливами Джамала, прийшло чимало люду. Регіонал Нестор Шуфрич, як добре вихований хлопчик, приніс цілий оберемок білих троянд.

Співачка Світлана Лобода привертала до себе увагу золотою каблучкою на безіменному пальці та весь вечір теревенила з подружкою. Були тут співачки "Алібі", Міка Ньютон, танцюрист Влад Яма зі своєю Лілею, акторка Сніжана Єгорова і кілька медіа-віпів.

Сама ж Джамала трохи проштрафилася, спізнившись на власний сольник на 40 хвилин. Причому фотографам було дозволено знімати лише перші три пісні - каприз новоспеченої діви та її команди. Одначе, пані виявились з претензіями.


Після виступу танцюристів у стилі "П'ятого елемента", на екрані за сценою спалахнув напис: "Пристебніть паски". Відповідно, глядач автоматично ставав пасажиром літака, а підтанцьовка Джамали - стюардесами. Можна припустити, що самій Джамалі відводилася роль першого пілота.

Цього вечора артистка співала англійською та українською і енергійно перевдягалася. За півтори години шоу Джамала встигла змінити 5 нарядів. Всі сукні - яскраві та темпераментні, не позбавлені епатажності.

Зокрема, одне з платтів вже було знайоме глядачеві по "Новій хвилі". Як нагадує "Блік", білу сукню Джамалі пошив молодий український дизайнер Назар Дідик, витративши на неї 75 метрів тканини.

А родзинкою вечора став виступ Санді Сандоро з Індонезії. Влітку співачка розділила з ним перше місце "Нової хвилі-2009". Санді виконав ряд джазових композицій, а Джамалі присвятив пісню "End of Rainbow".

У підсумку, як пише "Сегодня", частина публіки виходила з концерту в екстазі від Джамали та її шоу. А інша частина відзначала, мовляв, "це просто крик і суцільне гикання", "ну точно, Агузарова" і "та, якби не цей малий (певно, Сандоро) я б давно втекла".

Шуфрич, як добре вихований хлопчик, приніс Джамалі оберемок троянд
Заступник Черновецького Віталій Журавський вже вкотре засвітився неподалік від молодого бюсту. А музикант Олексій Большой додаткового фотофону не потребує, на те він і "большой"
Ти ба, таки не загубив Яма свою Ліліану - а то давно не видно... Пішли в підпілля?
Генпродюсер міжнародного Слов'янського каналу Олександр Колодій має лише половину "Алібі"
Лобода весь вечір теревенила з подружками
Привертати увагу Свєта вміє: золото на безіменний палець - і всі фотокори твої
Пара стилістів Дюденків та співачка Міка Ньютон проявили інтерес до зірки "Нової хвилі-2009"
До себе на сольник Сусанна Джмалатдінова, а інакше Джамала, спізнилася на 40 хвилин
Знімати цей натягнутий животик та інші частини тіла співачки можна було лише протягом 3-х пісень...
Натомість глядач отримав шоу з перевдяганнями
На білій сукні Джамали вмістилося 75 метрів тканини!
5 нарядів всього за півгодини
Останню білу сукню Джамала вдягла для виступу із Санді Сандоро з Індонезії
А "родзинка вечора" присвятив нашій кралі пісню

Фото прес-служби Джамали, "Дусі" та "Сегодня"

Читайте також на порталі "Українська правда. ЖИТТЯ": "Джамала: Не хочу, щоб мене було забагато"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів