Зять Тимошенко живе з вовком, вірить у привидів і дивується дружині

5 липня 2010, 17:41

На тому тижні дочка екс-прем‘єрки Юлії Тимошенко Женя та рокер Шон Карр відкрили в Одесі розважальний центр. Окрім того, зять Тимошенко встиг поспілкуватися з пресою у поводити журналістів по сімейному маєтку у Конча-Заспі.

Під час екскурсії чоловік Євгенії Тимошенко розповів про віру у привидів, про те, як тішить його дружина, і як вплинув на Карра "чувак".

Шон Карр, хоч і впустив "Блік" в особисте житло, але про кохану тещу Юлю Володимирівну говорив неохоче.

"Можу лише сказати, що тепер, коли у неї трохи більше вільного часу, ми бачимося частіше. Звертаюся до неї "мамо", а спілкуємося ми англійською, хоча українською я розумію набагато більше, ніж сам можу сказати. Але однаково вчу українську", - запевнив байкер.


Нагадаємо, Карр - лідер рок-гурту DVS. "Death Valley Screamers" у перекладі означає "Ті, що волають з Долини Смерті". Правда, співами свою творчість Шон не називає.

"Я виходжу на сцену і репетую у мікрофон. Що стосується різних прикмет на удачу, то це нісенітниця, принаймні, перед концертами дулі в кишені не кручу", - запевнив він.

Та, сміючись, зять екс-прем‘єр-міністра зізнався: "Правда, у привидів я вірю... Іноді до мене уві сні приходять духи великих рокерів".

Женя Тимошенко, за словами свого чоловіка, його до роботи не ревнує, навпаки - підтримує. Нагадаємо, нещодавно Женя сама підібрала Шону дівчину для кліпу.

Карр запевняє, що дружина не ревнує його до роботи, навпаки - усіляко підтримує.

"Буду відвертий - я сумую за будинком у Йоркширі щодня. Але завдяки Жені я знайшов в Україні другу батьківщину, тут мої друзі, моя група... Кохана дивує мене розумінням і щедрістю, а також ще дечим, але про це я говорити не буду", - сміючись, заінтригував Карр.

Заразом Шон продемонстрував татуювання, присвячене Євгенії Тимошенко.

"Я наніс це тату на руку два роки тому - тут ініціали EC (Eugenia Carr). Але тільки я і Женя можемо його, так би мовити, розшифрувати", - сказав він.

Карр з дружиною так само живуть у маєтку в Конча-Заспі. За словами байкера, він постійно займається музикою, а його дружина - дитячим фестивалем.

"Рідкісні хвилини, коли ми можемо побути наодинці, настають увечері... Хаос - от наша головна традиція", - сказав рокер.

Приміщення у маєтку виконані в англійському котеджному стилі. Меблі місцями у стилі "прованс" схожі на старовинні. У вітальні всюди стоять сімейні фото і свіжі квіти.

"Я намагаюся бути захисником нашого вогнища і хорошим чоловіком для Жені. Квіти коханій дарую досить часто, в основному це білі троянди", - зізнається Карр.

Вміє Шон поратися і на кухні.

"Коли я вдома, то тут буваю найчастіше. Готувати люблю і вмію. Надаю перевагу стравам європейських країн", - зізнався він.

"Що ж стосується головних "гравців" українського столу, таких, як борщ або вареники, боюся, мене тут ними перегодували. У перші роки їв їх ледве не щодня. А тепер лише на свята..," - додав рокер.

Також Карр похвастався і двома байками "Harley Davidson": один - для Шона, другий - для Жені.

Однак найбільше пишається Шон майбутньою музичною студією, яку пара зводить біля будинку.

"До осені хочу завершити будівництво. Без перебільшення, ця студія буде однією з кращих у Східній Європі. Звісно, моя група "DVS" буде репетирувати тут. Крім того, двері студії будуть відчинені і для інших музикантів", - заявив зять Тимошенко.

Втім, за словами Карра, від миті новосілля у їхньому з Женею помешканні мало що змінилося. Мовляв, додалися лише домашні тварини.

"Я досі піклуюся про свого чотириногого друга Салема, який з'явився у мене щеням 10 років тому. Тодішній хазяїн собаки дав мені її на вихідні доглянути, а сам попрямував в Америку і, як бачите, з кінцями..," - розповів він.

"Ще у мене живуть кішка Мірабелла, німецька вівчарка Лорд, просто чарівна дворняга і вовк", - додав Карр.

Як розповів співак, вовка два роки тому подарували Каррам близькі друзі. Шон назвав хижака Чувакою.

"Перед цим я вивчив нове російське слово "чувак", згадав ще слово "собака" і поєднав їх. Так вийшов вовк Чувака. Він, як пес, добрий і вірний, охороняє будинок", - розповів чоловік Євгенії.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів