Тимошенко: Я не буду бабусею...

24 грудня 2009, 15:09
Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що не стане бабусею, хоч зять Шон Карр і називає прем‘єрку мамою.

Коментуючи чутки про те, що Тимошенко незабаром стане бабусею, Юлія Володимирівна відповіла:

"Ой, треба зателефонувати Жені з Шоном, поцікавитися".

Водночас прем‘єр-міністр діловито пояснила "Фокусу", чому розраховувати на неї як на бабусю не доводиться.

"Взагалі, я не буду бабусею, навіть якщо у мене з'явиться онук або внучка. Мені здається, бабуся - це стан душі, а не статус, і до цього стану я поки не готова. В'язати шкарпетки у кріслі-качалці, виразно читати "Айболіта" і пекти пироги з яблуками - це поки не моє... Нехай пробачить мене дочка", - сказала косата леді Ю.


Тимошенко досі не готова в'язати шкарпетки у кріслі-качалці

Тож, схоже, навіть якщо у Євгенії Тимошенко та музиканта Шона Карра народиться маля, бабусиних пирогів бідне дитя не скуштує. Ще б пак, адже фірмова страва Юлії Володимирівни - варені яйця та бульйон з них.

Правда, прем‘єрка пообіцяла:

"А з Юлією (або з Юлієм) Карром ми однаково знайдемо спільну мову".

До речі, про мову. За словами Тимошенко, її зять-британець Шон Карр досі кульгає в українській мові.

"Російською не розмовляє, а от українською намагається. І не без успіхів. Правда, українська у нього ще на рівні Миколи Азарова, та, гадаю, згодом стане набагато краще", - висловила сподівання політик.

Онука прем'єрки зватимуть Юлій, а онучку Юлія Карр?

"Поки що він знає кілька простих слів, наприклад, "дякую", "добрий день", як справжній український зять", - похвасталася "Комсомольській правді в Україні" Юля Володимирівна.

До самої Тимошенко, зять, за її словами, звертається так: "Мамо, добрий день, це твій синок телефонує".

"Мені це дуже приємно, тому що він вимовляє все це з м'яким англійським акцентом", - мліє "мама" прем‘єрка. Виходить, не одні лише охоронці Тимошенко та дочка її мамою називають.

"Я його дуже люблю і поважаю як людину. У нього прекрасне серце - серце справжньої людини", - все ніяк не натішиться своїм довгокосим зятем жінка.

Цікаво, чи вважає прекрасним серце рокера його колишня жінка. Як писав британський таблоїд "The Mail on Sunday", за словами екс-дружини Карра Емми, на Різдво 2002-го року п‘яний і "накокаїнений" Шон побив її, зламавши щелепу та вибивши зуби.

"Синок" і дочка Тимошенко можуть не сподіватися на традиційну бабусю

Тим часом Юлія Тимошенко, схоже, на таблоїдні дописи не зважає і радіє успіхам зятя в оволодінні українською мовою.

"Він поки що тільки співати починає українською. У нього була пісня про шахтарів, такий от україномовний дебют. У нього непогано вийшло. І ми всією родиною його вмовляємо, щоб він не лише співав, а й почав вивчати українську", - додала Юля Володимирівна.

Між іншим, не лише "прекрасне серце" Шона Карра викликає настороженість у розповідях від Тимошенко. Так, у свіжому чаті Юлі Володимирівни на "Комсомолці", прем‘єрка бідкається:

"Перше, що знищила криза особисто для мене, - можливість бігати вранці".

Леді Ю хоче відправити зятя на навчання

Водночас ще кілька днів тому, в інтерв‘ю на тому ж ресурсі начальник охорони прем'єрки Олександр Бутенко розповідав зовсім інше.

"Вона не любить бігових доріжок і тренажерів, бігає у лісі за містом. Десь по годині в середньому. Пробігає 10-12 кілометрів", - було зазначено у статті.

У новому чаті Юлія Володимирівна зізналася, що постійно намагається заощаджувати час для сну, тому що його у неї дуже мало. А ранок для Тимошенко, за її словами, - це час, коли вона тягне до останньої хвилини, щоб встати з ліжка. А потім доводиться все робити якнайшвидше, тому й косу заплітає навпомацки, із заплющеними очима.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Фокуса" ,"Світського життя" та фото Олександра Прокопенка з офіційного сайту Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів