Котова: Меладзе контролює особисте життя учасниць "ВІА Гри"

20 травня 2010, 11:51

Тепер, після виходу з тріо "ВІА Гра" Тетяна Котова може сміливо розповідати про славнозвісні контракти колективу.

Зокрема, 26-річна білявка підтвердила чутки про те, що продюсери не беруть до гурту дівчат з грудьми менше третього розміру.

"Так. А ще є у товстому контракті умови, порушувати які не варто. Наприклад, небажано без згоди Костянтина Меладзе з'являтися у світ зі своїм молодим чоловіком чи взагалі ходити по клубах і вечірках", - розповіла Котова в інтерв'ю газеті "Жизнь за неделю".

"Там (у "ВІА Грі") взагалі не люблять дівчат, які мають другу половинку", - додала дівчина.


Котова тепер не білявка з "ВІА Гри"

Що ж стосується корегування грудей під бажаний продюсерами розмір, то Таня запевнила: "Нікому з нас не доводилося робити операцій".

Щоправда, за інформацією інших екс-"віагрянок", деякі з учасниць колективу змушені були лягати під ніж.

А от попри негласні заборони мати коханого, Котова таки примудрялася таємно будувати стосунки. Однак рано чи пізно продюсери "ВІА Гри" про все дізналися.

"Звісно, вони дізналися про це. Однак не стали за це штрафувати, хоча за контрактом могли б. Але моє особисте життя ніколи не заважало роботі", - зауважила "Міс Росія".

"Мені взагалі пощастило Я жодного разу не попадала на гроші, а от іншим колишнім солісткам доводилося платити", - додала Таня, яка пропрацювала у тріо два роки.

Таня розповіла про контракти, які підписують у колективі

Мікроклімат у колективі - також непроста тема, зауважила Котова. Зокрема не надто позитивно згадує білявка про свою екс-колегу Альбіну Джанабаєву.

"Ми з нею з самого початку не зійшлися характерами. Люди не завжди можуть зійтися з нею - це моя особиста думка. З її приходом у колективі почалися постійні заміни складу", - пояснила білявка.

"Я на сцені два роки, а поруч зі мною дівчина, яка вже сім років співає у групі і поводиться наче зірка, а до мене ставиться так, ніби я ніхто. Це ображає", - додала екс-"ВІА-Гра".

Так, судячи зі слів Тані, Альбіна буде завжди мати статус лідера групи. Мовляв, народивши сина від Валерія Меладзе Джанабаєва стала практично родичкою продюсеру колективу.

"У кожної людини бувають у житті різні ситуації. Я вважаю, що не варто виплескувати на чужих людей, як робить Альбіна. Якщо бути чесною, я не розумію її позиції", - зауважила Таня.

З Джанабаєвою у Котової якось не склалося

Котова вважає, що є люди, яким у групі "ВІА Гра" просто не місце.

"До речі, себе я відношу як раз до таких людей. Я дуже чуттєва. І все, що відбувається навколо, миттєво відображається на мені", - пояснила вона.

Таня запевняє, що рішення піти з групи було її і вона не переживає, що після зникнення з "ВІА Гри" її забудуть.

"Були страхи, але вже пройшли. Адже я ще за півроку до того як піти озвучила продюсерам своє бажання. Але мене відпустили, лише коли підібрали заміну", - зауважила дівчина.

Білявка вважає, що вона з тих, кому не місце у "ВІА Грі"

Щоправда, Меладзе та Костюк доволі легко розпрощалися з Котовою.

"Продюсери зрозуміли, що у мене є свої плани на життя. Тож не було сенсу мене вмовляти, та й ніхто не вмовляв, якщо чесно", - зізналася Таня.

До слова, білявка не відчуває образи через те, що в неї так і не склалося у колективі Меладзе:

"Ні, аніскільки. Я вдячна продюсерам за те, що вони допомогли мені знайти себе у цьому житті. Це найголовніше. А "ВІА Гра" - хороший життєвий досвід".

Оновлений склад "ВІА Гри" тепер виглядає так

Наостанок Котова розвіяла ще один міф про "ВІА Гру".

"Розмови про те, що чоловіки приходять до нас з мішком грошей - це абсолютна неправда", - констатувала Таня.

Фото "LifeShowbiz"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів