Богатирьова підставляла ручки i шепталася з колишнім Собчак

18 грудня 2010, 20:34

Напередодні дня Святого Миколая російське посольство вирішило привітати з новорічними святами своїх українських друзів: політиків, бізнесменів та людей творчих.

Посольський вечір відбувався під російські романси та українські колядки у тому готелі, де Партія регіонів полюбляє влаштовувати свій передвиборчий штаб.

На вечірку було запрошено чимало відомих людей, однак, за словами організаторів, багато хто поїхав на святкування дня народження олігарха Віктора Пінчука у Куршевелі.

Тим не менш, не погребували запрошенням російського посла актор Богдан Ступка, депутатка від БЮТ Наталя Королевська, її колеги від Партії регіонів Андрій Деркач та Володимир Макеєнко, політолог Михайло Погребинський, Петро Порошенко з дружиною.


До речі, у "шоколадного короля" Порошенка з Зурабовим особливо теплі, дружні стосунки. Вони дуже довго про щось теревенили, жартували і сміялися, очікуючи на прихід інших гостей.

Всі чекали на появу нового мера Москви Сергія Собяніна та Київського голови КМДА Олександра Попова. Однак ті, схоже, запрацювалися і на вечірку не потрапили.

Проте на захід прийшов радник помічника російського президента у зовнішньополітичних справах, олігарх і мультимільйонер Умар Джабраілов.

Він - не дуже відома в українських широких колах особа, але це вже другий прийом російського посольства, на який з’являється Джабраілов. На початку двохтисячних Умар був бойфрендом Ксенії Собчак, однак пара не зійшлась характерами. Незважаючи на великі статки, Джабраілов був вдягнений дуже скромно.

Гостей розважали відомий хор Думка, потім російська народна артистка Ніна Шацька, яка співала російські романси в дещо ресторанному вигляді.

Спадкоємиця відомого прізвища і кума Ірени Кільчицької співаюча лікарка Ольга Богомолець заспівала разом зі Ступкою колядку "Ой радуйся земле".

В середині вечора до святкування приєдналася секретар Ради національної безпеки та оборони Раїса Богатирьова в компанії своєї радниці Людмили Харів. Жіночок посадили за столик до посла, де вже розмістилися Джабраілов, Порошенко з дружиною та Ступка.

Наприкінці вечора під спів ансамблю "Божичі" гостям роздали новорічні солодкі подарунки від фабрики Порошенка. Солодощі дісталися і самому "шоколадному королю".

Дружба народів: актор Богдан Ступка та хазяїн заходу - посол Росії в Україні Михайло Зурабов (праворуч)
Секретар РНБО Раїса Богатирьова та її радниця Людмила Харів були на контрасті
Посол Казахстану в Україні Жумабаєв Аманкельди також приєднався до свята
БЮТівка Наталя Королевська складала губки бантиком
Голова ради Нацбанку Петро Порошенко привів під ручку дружину Марину
Порошенки весело гомоніли з депутатом Партії регіонів Андрієм Деркачем (ліворуч)
Ще один регіонал Володимир Макеєнко
Дружні обійми Макеєнка і Порошенка. У "шоколадного короля" в руці чотки?
Лікарка Ольга Богомолець стала повною білявкою. Поруч - політолог Михайло Погребинський
Судячи з поклону Порошенка, він дуже радий бачити мультимільйонера Умара Джабраілова. На задньому плані - аташе по культурі Наталя Батова
Статус зобов'язує ходити на подібні заходи директора Київського музею російського мистецтва Юрія Вакуленка
Богатирьова у захваті від цілування своєї руки
Гостей розважали співом
Богатирьову всадили поруч з екс-бойфренлом Ксюші Собчак. Згодом він шепотів Богатирьовій щось на вушко
Посол Білорусії в Україні Валентин Величко
Порошенко роздав присутнім цукерки з власної фабрики
Та прихопив пакуночок і собі
Фото Дмитра Амідова, ТаблоID
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів