Кучма провів вечір із Кобзоном і кримінальним авторитетом?

14 січня 2011, 11:19

Вечір середи колишній президент Леонід Кучма, якщо вірити пресі, провів у товаристві вельми сумнівному - нібито в одному приміщенні із щонайменше одним кримінальним авторитетом.

12-го січня Йосип Кобзон дав концерт у палаці "Україна". Двогодинну програму 73-річний співак відпрацював з Ансамблем пісні і танцю Внутрішніх військ МВС Росії. Зокрема, на розігріві у Кобзона, як пишуть, звучав несподіваний чукотський реп у виконанні того ж ансамблю.

Цього разу виступ Йосипа Давидовича обійшовся без ексцесів. Сцена не горіла, як було на його концерті у 2007-му році, та й він притомність не втрачав, як в Астані. Хоча медики все ж чергували за лаштунками, як і дружина артиста Неллі.

На розігріві у Кобзона співали чукотський реп

А у залі серед гостей був помічений мільйонер Алімжан Тохтахунов, якого у певних колах називають кримінальним авторитетом Аліком Тайванчиком, пише "Сегодня".


Нагадаємо, самому Кобзону теж не раз приписували зв'язки з кримінальним світом, хоча він від подібних заяв завжди відхрещувався.

Гості на концерт завітали серйозні. Здебільшого політики, які прийшли задовго до початку.

Одним з перших прибув екс-президент Леонід Кучма з дружиною Людмилою. Як пише "Блік", вони в оточенні трьох охоронців відразу пішли за сцену, до гримерки Кобзона.

Кучма слухав Кобзона, як і Тайванчик, якого називають кримінальним авторитетом

На свої місця у першому ряду Кучма з дружиною сіли буквально за кілька хвилин до початку концерту. Але в антракті VIP-подружжя знову попрямувало за лаштунки.

Там Кучми й перестріли радника президента Януковича Віталія Журавського. Колишній заступник Черновецького прогулювався у товаристві довгоногої брюнетки.

"Радий Вас бачити!" - розплився в усмішці Журавський і розцілував спершу Людмилу Миколаївну, а тоді й Леоніда Даниловича

Доки Журавський обіймався з екс-президентом, його молода супутниця притискалася до "опального" ректора Михайла Поплавського. Власник мережі закладів харчування цього вечора одяг оригінальну блакитну краватку з національною вишивкою бісером.

Молода супутниця Журавського притискалася до "опального" Поплавського

Прийшла на Кобзона співачка Маша Фокіна - разом з дідусем колишнім прем'єр-міністром Вітольдом Павловичем.

Фокіна дбайливо підтримувала дідуся екс-прем'єра. Цього вечора Маша, як не дивно, була одягнена, як для неї, дуже скромно

Завітали послухати "динозавра естради" нерозлучні бізнесмен Тимофій Нагорний, співачка Міка Ньютон та боксер Володимир Вірчіс.

Нагорний (ліворуч) і Ньютон, до речі, на старий Новий рік збиралися переодягтися у котика і зайчика та йти колядувати по сусідах

Також концерт відвідав новий тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін. .

Сьомін на Кобзона прийшов сам і прагнув не привертати до себе увагу

Фото "Сегодня" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів