Україна не потрапить на "Євробачення-2009" через подругу Віталіни Ющенко?

5 березня 2009, 20:54
Скандали навколо українського Нацвідбору "Євробачення" ростуть, мов гриби. То Скрипка не може визначитися щодо своєї участі у пісенному конкурсі, то дівчатка з " NikitA" подумують відкликати свою заявку.

Та найбільше галасу спричиняє підопічна генпродюсерки "Арт-М'юзік" Олени Мозгової - співачка Анастасія Приходько, яку дискваліфікували за порушення умов Нацвідбору.

Цього разу переможниця російської "Фабрики зірок-7", як і обіцяла, подала до суду на НТКУ, чим взагалі поставила під загрозу участь України у цьогорічному "Євробаченні".

"3-го березня Анастасія Приходько звернулася з позивною заявою до Шевченківського районного суду з такими вимогами: визнати недійсними рішення НТКУ про визначення виконавців, які вийшли до фіналу Нацвідбору на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2009", та зобов'язати повторне проведення півфіналу Нацвідбору", - повідомила юристка Анастасії Приходько Юлія Ткаченко у четвер під час прес-конференції.

Приходько готова на все, щоб довести свою правоту?

Наразі позов розглядається, після чого суд має призначити дату засідання.


Однак найважливіше те, що разом з позовом підопічною Мозгової була подана заява про забезпечення самого позову. Вона полягає в тому, щоб заборонити НТКУ здійснювати будь-які дії, щодо проведення фіналу Нацвідбору "Євробачення".

Як повідомила Ткаченко, 5-го березня суд таки виніс ухвалу про забезпечення цієї заяви. А це означає, що тепер НТКУ не може проводити фінал Нацвідбору запланований на 8 березня і, значить не може обрати представника від України на пісенний конкурс.

"Ми весь час намагалися достукатися до керівництва НТКУ, також ми написали листи до президента України і до Верховної Ради, вони вже отримані. Наразі відповідей ще немає. Ми поінформували всіх кого можливо", - заявила продюсерка Приходько, а за сумісництвом і подружка Віталіни Ющенко - Олена Мозгова.

Мозгова вважає, що порушень на Нацвідборі було дуже багато

"Як і раніше вважаємо, що було дуже багато порушень з різних боків і, для того, щоб не було ніяких претензій вже до фіналіста, якого оберуть представляти Україну на "Євробаченні", ми вважаємо, що треба провести повторний півфінал і зрештою замінити членів журі, які так чи інакше не можуть керуватися у своїй роботі принципами об'єктивності і неупередженості", - додала екс-дружина Пономарьова.

У свою чергу, присутній на прес-конференції перший віцепрезидент Національної телекомпанії та співголова журі Нацвідбору Роман Недзельський заявив, що компанія Олени Мозгової чинить тиск на членів журі.

"Станом на сьогодні компанією "Арт-М'юзік" створюється тиск на НТКУ для того, щоб Україну взагалі дискваліфікували з цього фестивалю. Національне телебачення не дозволить робити такі речі", - повідомив Недзельський.

За вловами представника НТКУ, незважаючи на заяви Мозгової та її юриста, фінал Нацвідбору відбудеться.

"За будь-яких обставин концерт фіналу відбудеться у національному Палаці "Україна". Є два шляхи з цього тупика: перший шлях - це апеляція, другий шлях - це є система за якою минулого року Ані Лорак поїхала на "Євробачення". Це коли були анульовані всі результати і НТКУ, яке абсолютно є уповноваженим на законних підставах переписало положення", - додав Недзельський.

Навіть листи підопічної Мозгової до Ющенка не допомагають?

Однак на думку ще одного продюсера "Арт-М'юзік" Ігоря Гончаренко, час на проведення повторного півфіналу ще є, адже лише "16-го березня представник НТКУ має знаходиться у Москві, де збираються усі голови Нацвідборів різних країн, де мають заявити, хто їде від якої країни".

Та, поки що жодна сторона, - ані Мозгова з Приходько, ані НТКУ, - не хочуть йти на поступки. Тож участь України на "Євробаченні-2009" під реальною загрозою.

Що ж стосується головної діючої особи конфлікту Анастасії Приходько, то їй неприємно, що її кар'єра розпочинається з такого гучного скандалу.

"Мені дуже прикро, що моя кар'єра у моєму рідному місті саме так і починається. Продюсери міста Києва вважали мене талановитою. Але не форматною. Де мене прийняли? Мене прийняли у Росії, але я повернулася до Києва. І хочу довести у Києві, що я українка, і я хочу співати українською мовою, і пісня моя, яка поїде на "Євробачення", є українською мовою, а не англійською", - заявила Приходько.

Насті шкода, що її не дооцінюють в Україні

Та схоже, Мозгова не надто вже вірить, що зможе довести свою правоту , і що Настя зможе поїхати цього року на пісенний конкурс від України.

Адже, як ще можна пояснити той факт, що у день проведення прес-конференції, а саме у четвер, в українських та російських ЗМІ розповсюдилася інформація, що Анастасія Приходько планує поїхати на "Євробачення-2009" вже від Росії.

Фото "Сегодня", "Бульвара Гордона" та "News Music Ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів