Як Окунська обіймала Гошу Куценка, а Кличко-старший курив

18 квітня 2011, 14:19

Зірка російського кіно Гоша Куценко представив київській публіці свою музичну програму. Минулої суботи актор вийшов на сцену одного з ресторанів Києва.

Послухати Гошу прийшли колишня дружина БЮТівця Власенка Наталія Окунська, депутат Київради і боксер Віталій Кличко, спортсмен Володимир Вірчіс, позафракційний нардеп Олег Ляшко та друг Андрія Ющенка Георгій Шеварнадзе.

Як нагадує сайт "Where Next", музикою Гоша Куценка захопився кілька років тому. За цей час музика з хобі поступово переростає для актора у серйозне захоплення. В результаті Куценко збирає команду музикантів і записує студійну платівку, яка отримує назву "Май Ворлд"

Альбомні треки Гоші - це поєднання різноманітних музичних напрямків і стилів: тут і арт-рок, і фанк, і реп, і ейсід-джаз, і тріп-хоп, тощо. А основна тематика пісень Куценка - життя і смерть, секс і любов, море і природа.


Нагадаємо, що пісні Гоші Куценка використовуються в якості саундтреків до низки популярних російських фільмів, серед яких "Кохання-зітхання 2" "Марс", "Дикуни", "Четверте бажання".

У Києві Гоша Куценко представив свою музичну програму "Май Ворлд"
Послухати Гошу та притулитися до його м'язів отримала нагоду багатодітна тусовщиця Окунська
Боксер-депутат Віталій Кличко під Куценка розслабився і покурив кальян

Депутат Олег Ляшко активно намагається позбутися скандальної репутації, то заявляючи про сексуальний потяг до Юлії Тимошенко, то обіймаючи дебелих дівиць у квартирі чи барах
Друг екс-президентського сина Георгій Шеварнадзе долучився до прослуховування Гошиних співів

Послухати російську зірку завітав іще один боксер - Вірчіс

Фото "E-motion" та "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів