Зять Тимошенко вперше показав доньку. ФОТО

6 травня 2011, 15:11

Життя рокера Шона Карра ДО його весілля з Євгенією Тимошенко оповите таємницею та запахом тривоги. Ще б пак, адже, якщо вірити зарубіжним ЗМІ, на свою першу дружину нинішній зять Юлії Тимошенко навіть руку піднімав. Причому, за словами тієї самої першої місіс Карр, Емми – насилля Шон чинив у присутності їхньої спільної дочки Шарлет.

Втім, дописи у пресі та сумбурне минуле патлатого байкера сьогодні не заважають його дочці проводити відпочинок у татковому товаристві.

Ще у березні на своїй сторінці Facebook Шон Карр виклав фотографію, яку підписав так: "Чарлі і я".

На світлині поруч із музикантом фігурувала молода білявка. Як з‘ясував ТаблоID, це й була нині вже 16-річна дочка Карра, більш відома українським журналістам як Шарлет.


Шон Карр похвастався донькою Чарлі у своєму Facebook

У Facebook доня зятя екс-прем‘єр-міністра України зареєстрована як Чарлі Герберт-Дейвіс. У соціальній мережі дівчина із задоволенням ділиться з друзями своїми фотографіями та враженнями від відпочинку й спілкування з однолітками.

Як зазначено на сторінці користувача Charlie Herbert-Davies, дочка Шона народилася 15 лютого 1995-року і проживає у місті Лідс (Leeds), Великобританія, хоча походить з британського міста Отлей (Otley).

Наразі Чарлі вчиться у школі Prince Henry's Grammar School і страшенно закохана у свого однолітка Адама Бута (Adam Booth). На її сторінці навіть зазначено, що пара заручена.

Нагадаємо, Чарлі – дочка Шона Карра від його першої дружини Емми.

Головним фото для своєї сторінки у соцмережі Чарлі Герберт-Дейвіс обрала цю світлину

16-річна доня зятя Тимошенко - звичайний британський підліток
Хоча інколи бувають і перекоси: то Чарлі бавиться з макіяжем, то трохи переборщує із одягом. Однак, як запевняє сама дівчина, зазвичай вона носить досить скромний мейкап

Доня Шона Карра буває слухняною дівчинкою
Інколи Чарлі хочеться бути дорослою. І на фото в неї це навіть виходить
Чарлі любить коней

Любить курити
І ще любить свого бойфренда Адам Бута
Як запевняє Адам на "стіні" Чарлі у ФБ, він її теж обожнює і вважає надзвичайно гарною

Хто знає, може, цей хлопака незабаром стане ще одним членом родини Юлії Тимошенко

ТаблоID

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів