До Клочкової і сина приїхав її блудний екс-коханець з Грузії

Понеділок, 16 травня 2011, 19:16

Син плавчині Яни Клочкової росте без батька. Втім, минулої суботи у маленького Сашка Клочкова був особливий день. Він чи не вдруге у житті зустрівся з рідним грузинським татом.

Напередодні Міжнародного дня сім'ї соцмережа "Світ Мам" організувала зустріч для активних матусь. Метою глобальних зборів було дати мамам можливість обмінятися досвідом та відпочити у колі друзів.

Підтримати ініціативу активного сімейного відпочинку приїхали співак Василь Бондарчук з дружиною і дочкою, співачка Лілу з чоловіком і сином, а також олімпійська чемпіонка Яна Клочкова з сином Сашком і бабусею Діною.

Клочкова з сином Сашком і бабусею Діною відпочила з іншими матусями

Разом зі своїми сім'ями відомі і невідомі широкому загалу люди взяли участь у кумедних іграх та естафетах.

Тут були і перегони у гігантських підгузках, і "бої сумо", і біг на командних лижах, і метання кілець, і стрибки у мішках, а також метання гігантського м'яча у "білячі колеса".

Окрім того, усі бажаючі могли насолодитися унікальним у своєму роді парадом модних слінгів, розіграшами і навіть шоу мильних бульбашок.

Яна змагалася у гігантських підгузках 
 

А на Клочкову та її маленького сина чекав справжній сюрприз. З Грузії прилетів батько хлопчика, колишнє кохання Яни Леван Ростошвілі. Нагадаємо, Леван навідується в Україну вкрай рідко.

 Грузинський тато нарешті прилетів побачитись із сином
 Леван Ростошвілі із сином Сашком Клочковим

Після дитячого заходи Яна зі своїм грузинським ексом і сином попрямувала на "сімейний" пікнік в район Боярки.

Кажуть, про любов між українською спорстменкою і грузинським мачо годі й казати. Леван тримався досить відсторонено і поводився з Яною у кращому разі як просто друг. Натомість чоловік приділяв усю свою увагу синові Сашку.

 

Фото та інформація агентства PR Batteries!


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Батько Клочкової псує їй життя, а бойфренд - альфонс і аферист?

Батько Клочкової про її жениха: "Мутненька він людина, якщо Яні каже: "У мене ще крутіші за тебе тьолки були". Ця людина займається тим, що у Москві, Києві, інших містах розкручує багатих жінок і живе за їхній рахунок"
Лаунж

Клочкова заспокоює сина водою і готує його до моря

Плавчиня Яна Клочкова готує свого півторамісячного сина до першого морського курорту у житті. До серйозних дитячих запливів маленького Сашка Яна з кумом Денисом Силантьєвим тренують вже зараз.
Персона

Клочкова: Наш син - це ксерокопія, відзнята з Левана

Клочкова ще не зовсім усвідомила себе матір‘ю, але вже точно знає: щастя її сина та його добробут залежать лише від неї. При цьому грузин Леван Ростошвілі телефонує Яні хіба що з погрозами, а сина бачив лише раз
Останні матеріали
Більше матеріалів