Дочки Литвина й Червоненка насолоджувалися танцями "моржів"

7 липня 2011, 17:03

У середу, попри зливу й відчутну прохолоду, плавчині-синхроністки розважали бомонд у ставку одного з київських ресторанів.

Дівчата-"моржі" стали одним з пунктів розважальної програми "балу" Luxury Ball, що відбувся поблизу столичного ВДНГ, пише сайт "Main People".

На літній терасі київського ресторану пройшла вечірка у форматі Open Air Cocktail. Втім, одяг гостей вечора швидше скидався на "збірну солянку".

Вів програму псевдо-балу телеведучий Олег Панюта. Олена Гребенюк розважала гостей своїм оперним співом і "Сante de la Terra".


Ті, хто попри непогоду, таки завітав на захід, мали змогу послухати струнний квартет, подивитися на танці у стилі модерн і насолодитися скульптурами з морозива.

А команда відчайдушних плавчинь влаштували синхронні танці на воді просто в озері. Імовірно, організаторам хотілося б досягти асоціацій дівчат із лебедями. Однак, зважаючи на погодні негаразди, жіночки більше скидалися на моржів.

Колишня дружина шоумена Джеджули Санта (друга ліворуч) за теперішнього свого бойфренда Самсоненка квітне й пахне
Травесті-діва Монро намагається квітнути завжди - вважає це своїм обов'язком
Дочка спікера Олена Литвин із коханим з УБОЗ (управління з боротьби з організованою злочинністю) Едуардом Свінцицьким. Здавалося, що Олена позичила сумочку з "комлекту" Олександри Червоненко...
Адже дочка начальника департаменту авіації МНС Євгена Червоненка Саша до чорних шортиків примудрилася взути яскраво рожеві туфлі. Дружина регіонала Василя Хмельницького Зоя (праворуч) була витриманішою, але її чорна сукня рясніла дірочками й пайєтками
Актор Володимир Горянський (ліворуч) відпочивати вміє і без дружини, і без кіз
Телеведучі Віолетта Трикова та Данило Грачов (по центру) розважалися у казино
Вів вечір "лебідь"-ведучий Олег Панюта
А співачка Олена Гребенюк тренувалася в оперному співі

Фото "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів