Пригоди Ляшка в трусах у Ялті. ВІДЕО

Неділя, 14 серпня 2011, 15:56

Депутат Олег Ляшко, який був не проти переспати з Тимошенко, але все ж отримав сексуальний досвід із Борею, продовжує розповідати світу про свій непересічний відпочинок.

На своїй сторінці у Facebook Олег Валерійович виклав відеоролик, на якому борсається із дівчиною. На щастя, дівчиною виявилася дочка Ляшка Владислава, а борсання – звичайними забавками.

Хоча, зважаючи на те, як показово Ляшко зажимався із молоденькою Яною, депутат міг би, можливо, потішити публіку чимось біль екстремальним за ігри з дочкою.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Окрім того, напередодні Олег на своїй сторінці у соціальній мережі поділився враженнями від дельфінотерпаії.

"Відпочивали з малою кілька днів в Криму. Вирішили поплавати в басейні з дельфінами. Просто неймовірні відчуття! :) Дельфіни дуже добрі й веселі. Нам, людям, варто у них повчитися! )))" – написав він.

 
 
 
 
 
 
 

Відео та фото зі сторінки Ляшка у Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Персона

Ляшко: "Де ви бачили педераста з таким голосом..?"

"Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?" – вів собі Ляшко.
Останні матеріали
Більше матеріалів